KLOCKI
Zestaw klocków 100+ elementów mix [KLOCKI]

2999

Wysyłamy w ciągu 2‑7 dni

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska999
Kurier 24h 1499
Kategoria Pozostałe
Opis

Czy chcesz BUDOWAĆ WIĘCEJ? W takim razie przeżyj przygodę z MAX Build More najlepszymi klockami konstrukcyjnymi, które dają czadu! Zdobądź 98 wysokiej jakości klocków + 1 figurkę, aby budować i eksplorować.

Zbuduj ekscytujący samochód kosmicznego łowcy, aby jeździć po różnych galaktykach lub stwórz własny magiczny świat, który obejmuje zamek z własnym smokiem! MAX BUILD MORE oferuje nieskończone możliwości interakcji z innymi tworami.

Do zbudowania są trzy różne zestawy: ZAMEK RYCERSKI, KOSMICZNY ŁOWCA i ATAK SMOKA. Zbierz je wszystkie i daj się ponieść wyobraźni! Nie wiesz, jakie będzie Twoje następne dzieło? Wybierz motyw, zbuduj go i odkryj nowe, fajne pomysły na zabawę. Nie wiesz od czego zacząć budowę? Nie ma problemu, ten zestaw zawiera instrukcję MAX krok po kroku, jak zbudować swój motyw.

MAX Build More zapewnia pełną kompatybilność z innymi markami klocków za ułamek ceny. Pozwól swojemu małemu budowniczemu poznać nowe sposoby budowania, tworzenia i projektowania dzięki najnowszym klockom, które dają mu więcej i pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Więc nie wydawaj więcej - buduj więcej z MAX BUILD!

Różne wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.

EAN 0193052004833
Dział KLOCKI
Nr katalogowy GXP-877230
Wiek od 3 lat
Dla kogo? dla chłopców i dziewczynek
Liczba nośników [1xKLOCKI]