BLU-RAY
Władca Pierścieni Trylogia + Hobbit Pakiet [8Blu-Ray]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Fantasy
Powiązania Śródziemie, Lektury szkolne - Szkoła podstawowa 4-6 - wydania filmowe
Cykl Władca Pierścieni
Kraj wydania Polska
Reżyseria Peter Jackson
Obsada Stephen Fry, Benedict Cumberbatch, Brian Blessed więcej
Polska wersja
Dźwięk
Napisy
Opis Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia (2 Blu-ray)
Wspierany przez odważną drużynę przyjaciół, Frodo Baggins wyrusza na niebezpieczną wyprawę, aby zniszczyć legendarny Pierścień Władzy w ogniu Góry Przeznaczenia, aby nie dostał się on w posiadanie złego Lorda Saurona. Zadziwiająca przygoda rozpoczyna się wraz z pierwszą częścią trylogii przeniesionej na ekran przez reżysera/ scenarzystę Petera Jacksona, która raz na zawsze zmieniła pojęcie filmu fantasy. Ta pełna fantazji podróż w głąb Śródziemia J.R.R. Tolkiena była nominowana do 13 Nagród Akademii, z czego zdobyła 4 statuetki, w tym za Najlepszy film.

Władca Pierścieni: Dwie Wieże (2 Blu-ray)
Frodo i Samwise zmierzają do Mordoru. Gollum nalega, by wskazać im drogę. Czy ktoś tak opętany przez Pierścień może być godny zaufania? Czy Frodo, na którego Pierścień wywiera coraz większy wpływ, może ufać samemu sobie? W tym samym czasie Aragorn podąża w kierunku swego królewskiego przeznaczenia, gromadząc sojusznicze siły do walki, która musi wkrótce nastąpić. Reżyser Peter Jackson zrealizował olśniewającą drugą część trylogii, która z 6 nominacji do Nagrody Akademii zdobyła 2 statuetki, w tym za Najlepszy film. Wyprawa trwa. Tak jak zadziwiające, pełne splendoru widowisko.

Władca Pierścieni: Powrót Króla (2 Blu-ray)
Nadszedł ten czas. Czas Frodo, który musi pokonać przebiegłego Golluma, przetrwać przerażający atak olbrzymiego pająka Sheloby i oprzeć się zniewalającej mocy Pierścienia, który niesie za sobą zniszczenie i zgubę. Czas Aragorna, który musi dobyć miecza swych przodków i przyjąć koronę swojego dziedzictwa. Czas potężnego starcia, które czarodziej Gandalf nazwał największą bitwą naszych czasów. Nadszedł też czas inspirującej kulminacji trylogii opartej na klasyce literatury autorstwa J.R.R. Tolkiena. Po raz trzeci film z kultowej trylogii zdobył nominację do Nagrody Akademii w kategorii Najlepszy film i po raz pierwszy ją otrzymał (oraz 10 innych). Król zasłużył na swoją koronę.

Hobbit (2 Blu-ray)
Pierwszy z filmowej trylogii - opartej na ponadczasowym arcydziele Hobbit, czyli tam i z powrotem autorstwa J.R.R. Tolkiena - Hobbit: Niezwykła podróż podąża śladami Bilbo Bagginsa, który wyrusza na epicką wyprawę by odzyskać legendarne królestwo Krasnoludów i pokonać smoka Smauga. W drodze Hobbit nie tylko odkryje w sobie odwagę i pomysłowość, ale zdobędzie też pierścień, który wpłynie na losy całego Śródziemia. Hobbit: Niezwykła podróż to największe wydarzenie filmowe od czasu ekranizacji serii Władca Pierścieni.
EAN 4009900452099
Dział BLU-RAY
Data premiery 2012-12-07
Tytuł oryginalny The Lord of The Rings: The Fellowship Of The Ring, The Hobbit: An Unexpected Journey, The Lord of The Rings: The Two Towers, The Lord of The Rings: The Return Of The King
Cykl Władca Pierścieni
Kraj wydania Polska
Rok produkcji 2012, 2003, 2002, 2001
Reżyseria Peter Jackson
Studio New Line, Warner Bros
Dodatki
 • bezpośredni dostęp do scen
Obraz 16:9
Region Blu-Ray B
Liczba nośników [8xBLU-RAY]
Dźwięk
 • DTS-HD Master Audio 5.1 polski
 • Dolby Digital 5.1 polski
 • DTS-HD Master Audio 7.1 angielski
 • DTS-HD Master Audio 5.1 angielski
 • Dolby Digital 5.1 tajski
Napisy
 • polskie
 • angielskie
 • czeskie
 • rumuńskie
 • tajskie