KSIĄŻKA
Uwierz w Mikołaja (okładka filmowa) - Magdalena Witkiewicz [KSIĄŻKA]

2899

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska999
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 16 godzin 26 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze!

Sprawdź warunki
Kategoria Pozostałe
Powiązania Nowości
Autor Magdalena Witkiewicz
Ilość stron 410
Okładka miękka
Opis

Ta powieść skradła serca czytelników! W tym roku Magdalena Witkiewicz zaprasza do kin na ekranizację \"Uwierz w Mikołaja\", pełnej wzruszeń i śmiechu świątecznej komedii romantycznej!

Wierzysz w Mikołaja? Agnieszka nie bardzo, ale próbuje ze wszystkich sił. Szczególnie w tego jednego, który pewnej śnieżnej nocy nieproszony zawitał w domku jej babci. Babci, która w tajemniczych okolicznościach zaginęła?

Za to pięcioletnia Zosia wierzy w Mikołaja tak mocno, że byłaby rozczarowana, gdyby w końcu w te święta nie przyniósł jej najpiękniejszego prezentu - ciepłego, bezpiecznego domu, w którym oprócz ustrojonej choinki największą ozdobą będzie miłość.

Mama Zosi, Anna, już dawno przestała wierzyć nie tylko w Mikołaja, ale we wszystkich ludzi. Kiedy więc szansa na szczęście pojawia się pod postacią policjanta Roberta, jedynie bożonarodzeniowy cud może sprawić, że spełnią się marzenia mamy i córki.

W wigilijną noc ścieżki wszystkich bohaterów zejdą się w miejscu, w którym młodzi duchem staruszkowie są nie tylko utrapieniem swoich opiekunów, ale również pokazują, że nazwa domu seniora - Happy End - jest dobrą wróżbą na przyszłość!

Trzymasz w ręku zmienione i uzupełnione wydanie powieści i masz wyjątkową szansę poznać nową bohaterkę, panią Genowefę, która wkradła się na kartki książki z okazji premiery filmu i podgląda świat zza firanki?

EAN 9788383640280
Dział KSIĄŻKA
Data premiery 2023-10-18
ISBN 978-83-8364-028-0
Autor Magdalena Witkiewicz
Rok wydania 2023
Wydanie 1
Ilość stron 410
Okładka miękka
Liczba nośników [1xKSIĄŻKA]
Szerokość (razem z opakowaniem) 145
Wysokość (razem z opakowaniem) 30
Długość (razem z opakowaniem) 205