IMDB

DVD
U nas w Filadelfii sezony 1+2 [BOX] [3DVD]

3571

Polecamy! Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska999
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 10 godzin 10 minut,
a otrzymasz produkt już jutro!

Sprawdź warunki
Kategoria Komedie | Seriale zagraniczne
Powiązania Seriale - Kup 20 a każdy będzie po 20 zł !, Zestawy i Seriale w Okazyjnych Cenach, Promocja - Seriale
Reżyseria Daniel Attias, Jerry Levine, Jamie Babbit więcej
Obsada Danny DeVito, Judy Greer, Jason Sudeikis więcej
Polska wersja
Dźwięk
Napisy
Opis Alkoholizm nieletnich, homofobia, czy prawa palaczy - dla zwariowanie śmiesznej czwórki z pubu Paddy's nie ma tematów tabu! Zobacz jak bywalcy miejscowego baru wynoszą dysfunkcję i polityczną niepoprawność na nowe poziomy w tym świeżym, przełomowym serialu komediowym, który szybko zyskał wierne grono wielbicieli i status kultowego.
Wpadnij na jednego i zobacz jak pokręcone i egoistyczne poglądy Maca, Charliego, Dennisa, jego siostry Dee i nihilistycznego ojca Franka prowadzą do żenujących i skandalicznych sytuacji takich jak spanie z matkami znajomych, czy szmuglowanie heroiny do więzienia w najgorszy z możliwych sposobów! Witajcie w pubie Puddy's! Właśnie tu spotkacie najbardziej próżną, nieszczerą, egoistyczną i pochłoniętą sobą grupę przyjaciół, jaka się zebrała od czasów fenomenalnego Seinfelda... Zdrówko! Do dna!
DYSK 1 (dźwięk polski 2.0)
1. Gang kontra rasizm (The Gang Gets Racist)
Kiedy Charlie i Mac starają się udowodnić wszystkim, że nie są rasistami, biznes w Pubie Paddy's kwitnie. Wszystko za sprawą przemiany... w najgorętszy gejowski bar w Filadelfii!
2. Charlie żąda aborcji (Charlie Wants A Abortion)
Gdy dawna miłość Charliego przybywa z nieznośnym synem, ten domaga się testu na ojcostwo. Mac i Dennis tymczasem, by podrywać kobiety, manipulują tłumem na pikiecie aborcyjnej.
3. Narodowa Troska o Picie Nieletnich (Underage Drinking: A National Concern)
Kielonki w górę! Kiedy Mac decyduje się zamienić pub w siódme, pełne alkoholu niebo dla nieletnich, liceum pojawia się wszędzie - nawet w życiu Dee, Dennisa i Charlie'go, którzy zostają zaproszeni na bal absolwentów.
4. Charlie ma raka (Charlie Has Cancer)
Wierząc, że Charlie ma raka, Dennis i Mac konspirują, by znaleźć kogoś -kogokolwiek - skłonnego do pójścia z nim do łóżka. Ich poszukiwania, jak zwykle zresztą, schodzą jednak na dalszy plan.
5. Pogoń za bronią (Gun Fever)
Po napadzie w pubie, chłopaki postanawiają zainwestować w pistolet, co wywołuje palną gorączkę. Dee tymczasem, nieświadomie randkuje z podejrzanym numer jeden.
6. Gang znajduje ciało (The Gang Finds A Dead Guy)
Kiedy gang znajduje ciało w pubie, Mac i Dennis konkurują o afekty wnuczki denata. Charlie natomiast odkrywa, że babka Dennisa i Dee była nazistką.
7. Molestowany Charlie (Charlie Got Molested)
Gdy Dee i Dennis omyłkowo dochodzą do wniosku, że nauczyciel W-Fu molestował Charliego, rozpoczyna się planowanie interwencji. W obliczu zaistniałej sytuacji, Mac zaczyna być niezdrowo zazdrosny.
DYSK 2 (polskie napisy) 8. Charlie na wózku (Charlie Gets Crippled)
Kiedy Charlie odkrywa plusy z bycia przykutym do wózka, ojciec Dee i Dennisa ponownie zjawia się w ich życiu ogłaszając, że zostaje z nimi na dobre.
9. Dżihad (The Gang Gets Jihad)
Gang wypowiada własną wersję świętej wojny nowemu sąsiadowi, który grozi zamknięciem pubu Paddy's, a Frank wpada w konsternację na skutek ponownego pojawienia się żony.
10. Gang spłaca dług społeczeństwu (The Gang Gives Back)
Skazani na godziny prac społecznych, Mac, Dee i Dennis zostają trenerami dziecięcych drużyn koszykarskich. Frank wykorzystuje tę okazję, by zarobić trochę grosza. Charlie zaś chcąc poderwać wymarzoną kelnerkę zaczyna uczęszczać na spotkania AA.
11. Dennis i Dee na zasiłku (Dennis And Dee Go On Welfare)
Dee i Dennis rzucają pracę w barze i udają się po świadczenia socjalne, które pomogą im zrealizować marzenia. Jednak nie wszystko idzie po ich myśli. Mac i Charlie tymczasem opiekują się barem rywalizując z Frankiem, który postrzega siebie jako autorytet ojcowski.
12. Macstuka mamę Dennisa (Mac Bangs Dennis' Mom)
Zdrada, oszustwa i liczne konfabulacje mieszają się wśród przyjaciół, którzy używają seksu, jako karty przetargowej w egoistycznych pobudkach.
*odcinek z opcjonalnym komentarzem twórców i aktorów
13. Gang kontra wybory (The Gang Runs For Office)
Korupcja i kampania oszczerstw dochodzą do głosu, kiedy Dennis decyduje się ubiegać o polityczny fotel, a Frank przekonuje Dee, by kandydowała przeciwko bratu.
DYSK 3 (polskie napisy) 14. Prawie za wszelką cenę (Hundred Dollar Baby)
Kiedy Frank ściera się z byłym przeciwnikiem, kwitnące bokserskie kariery Dee i Charliego zostają przekreślone przez nadużywanie „suplementów poprawiających sprawność fizyczną".
15. Charlie amerykanizyuje wszystkie tyłki (Charlie Goes America All Over Everybody's Ass)
Charlie powierza sobie misję szerzenia patriotyzmu. Reszta tymczasem zamienia pub Paddy's w bastion prawdziwej wolności, a Dee przenosi karierę aktorską na ulicę...
16. Gang wykorzystuje cud (The Gang Exploits A Miracle)
Zaciek na ścianie przypominający Marię Dziewicę prowokuje właścicieli Paddy's, do wykorzystania „cudu" dla finansowych korzyści.
17. Nowy tata Dee i Dennisa (Dennis And Dee Get A New Dad)
Frank dostaje furii dowiadując się od Barbary, że nie jest ojcem Dee i Dennisa. Kiedy młodzi poznają biologicznego ojca, Charlie i Mac wybierają się do więzienia, by udowodnić ojcu Maca jak bardzo są twardzi.
EAN 5903570138034
Dział DVD
Data premiery 2009-10-04
Tytuł oryginalny It's Always Sunny in Philadelphia. Seasons 1 and 2
Kraj USA
Rok produkcji 2012, 2005
Reżyseria Daniel Attias, Jerry Levine, Jamie Babbit, Matt Shakman, Fred Savage, John Fortenberry, Richie Keen, Randall Einhorn, Kat Coiro, Glenn Howerton, Pete Chatmon, Rob McElhenney, Kimberly McCullough, Nina Pedrad, Maurice Marable, Megan Ganz, Todd Biermann, Tim Roche, Heath Cullens, LP, Josh Drisko
Scenariusz Charlie Day, Andy Jones, John Harris, Adam Stein, David Benioff, Glenn Howerton, Chris Romano, Jordan Young, Rob McElhenney, Danielle Schneider, David Hornsby, Patrick Walsh, Lance Krall, Dannah Feinglass Phirman, Kristi Korzec, Mehar Sethi, Josh Silberman, Lee Sung Jin, Nina Pedrad, Becky Mann, Audra Sielaff, Eric Falconer, Elijah Aron, Megan Ganz, Scott Marder, Sonny Lee, Matteo Borghese, Rob Turbovsky, Luvh Rakhe, Lisa Parsons, Charlie Hornsby, Hunter Covington, Jon Silberman, Chadd Gindin, Rob Rosell, D.B. Weiss, Ross Maloney, Maxwell Theodore Vivian, Erin Ryan, Keyonna Taylor, Adam Weinstock, Davis Kop, Katie McElhenney, Dave Chernin, John Chernin, Conor Galvin, Eric Ledgin, Kristin Belka Maier
Muzyka Cormac Bluestone
Studio 20th Century Fox
Kategoria wiekowa (MPAA) TV-MA
Czas trwania 380
Dodatki
 • bezpośredni dostęp do scen
 • sceny z oryginalnego odcinka pilotowego
 • komentarze audio aktorów i twórców
 • reportaże o realizacji
Sezon 1, 2
Obraz 4:3, 1,33:1
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [3xDVD]
Dźwięk
 • Dolby Digital 2.0 polski
 • Dolby Digital 2.0 angielski
 • Dolby Digital 2.0 niemiecki
 • Dolby Digital 2.0 francuski
Napisy
 • polskie
 • angielskie
 • niemieckie
 • francuskie
 • szwedzkie
 • duńskie
 • portugalskie
 • greckie
 • holenderskie