IMDB

DVD
Twarzą w twarz sezon 2 BOX [4DVD]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Akcja | Seriale polskie | Kryminały
Powiązania Filmy polskie na DVD i Blu-ray
Kraj wydania Polska
Reżyseria Patryk Vega
Obsada Przemyslaw Bluszcz, Jacek Braciak, Piotr Glowacki więcej
Polska wersja
Dźwięk
Opis Spokojne i ułożone życie rodzinne Marty i Wiktora niespodziewanie się zmienia. Zostają wciągnięci w niebezpieczną grę. W tej rozgrywce mogą stracić to, co dla nich najważniejsze na świecie…
Minęło 5 lat. Marta i Wiktor Waszakowie (Magdalena Walach i Paweł Małaszyński) są szczęśliwymi rodzicami Tomka (Mikołaj Jasiński). Wiodą spokojne, poukładane życie
w Polsce. Marta prowadzi dobrze prosperującą klinikę chirurgii plastycznej, Wiktor jest najlepszym specjalistą na rynku od zabezpieczeń bankowych i systemów alarmowych. Niespodziewanie z dnia na dzień zostają wplątani w misternie uknutą intrygę. Ktoś chce wykorzystać umiejętności Wiktora, aby odzyskać przemycone z Afganistanu diamenty warte miliony dolarów. Wiktor szantażem zostaje zmuszony do współpracy z przestępcami.
Zgadza się wykraść z banku drogocenne kamienie. To cena, którą musi zapłacić za spokój swojej rodziny. Wiktor i Marta szybko orientują się, że w tej niebezpiecznej grze nikomu nie mogą ufać. Kto rzeczywiście stoi za przemytem diamentów? Dziennikarz wojenny Marcin Sikorski (Michał Żurawski), jego brat, major Wojska Polskiego, Paweł (Marcin Perchuć) czy ktoś, kogo nikt nie podejrzewa? Czy oficer ABW Konrad Guc (Piotr Jankowski) chce pomóc Marcie i Wiktorowi?
W rozwiązaniu tajemnicy diamentów pomaga Waszakom przyjaciółka Marty, policjantka, Karolina (Karolina Nolbrzak). W sprawę zaangażuje się także psycholog więzienny Dorota (Karolina Gorczyca).
Rozpocznie się wyścig z czasem, ryzykowna gra, która przyniesie niebezpieczne wyzwania. Wiktor i Marta będą musieli wykazać się ogromną odwagą, determinacją i sprytem, aby odzyskać spokój rodzinnego życia.
Druga seria „Twarzą w twarz” to już nowa historia i nowe postaci. Opowieść pełna dynamicznej akcji, pościgów, ucieczek i nieoczekiwanych komplikacji. To także historia o determinacji w działaniu Wiktora i Marty, którzy nie zawahają się użyć wszystkich możliwych środków, aby ratować rodzinę.
EAN 5900058123094
Dział DVD
Data premiery 2009-02-19
Tytuł oryginalny Twarza w twarz
Kraj wydania Polska
Kraj Polska
Rok produkcji 2007, 2008
Termin premiery kinowej 2007-09-04
Reżyseria Patryk Vega
Scenariusz Patryk Vega, Mariusz Bielinski, Michal Arabudzki
Czas trwania 500
Dodatki
  • bezpośredni dostęp do scen
Sezon 2
Obraz 16:9
Region DVD 2
Opakowanie BOX
Liczba nośników [4xDVD]
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski