IMDB

DVD
Top Gear - Ostra jazda (BBC) [DVD]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Dokumentalne
Powiązania BBC
Kraj wydania Polska
Reżyseria Derek Smith, Viv Ellis, Philip Franklin więcej
Obsada Steve Coogan, Michael Gambon, Jeremy Clarkson więcej
Polska wersja
Dźwięk
Napisy
Opis Z tajnego bunkra Top Gear Richard Hammond opowiada o tym, jakie cechy powinien mieć dobry prezenter szalonego programu motoryzacyjnego. Najlepiej pokazać je na przykładzie nietypowych testów, jakim poddają samochody (i siebie). Piaski Pendine: Jeremy, James i Richard ścierają się na plaży Pendine prowadząc Jaguara, Porsche i BMW z serii 6. To brudna robota.
Samochód kontra bobsleje: Najprawdopodobniej jedyną rzeczą bardziej zwariowaną niż pęd z góry po lodzie w czymś przypominającym wannę, jest pęd z góry po lodzie… w samochodzie prowadzonym przez szalonego kierowcę.
DB9 kontra pociąg: Jeremy rozsiada się wygodnie w Astonie Martinie DB9, a Richard i James popijają szampana w pędzącym pociągu. Kto szybciej pokona drogę na południe Francji?
Wyścigi vanów: Przejechać się Renault Espace do supermarketu? Zawieźć dzieci do szkoły Voyagerem? Można. Ale można też posadzić za ich kierownicami kierowców rajdowych i kazać im się ścigać na torze.
Nieśmiertelny pickup: Poobijana przez twarde bruki Bristolu, zaparkowana w morzu, podpalona i ustawiona na szczycie wysadzanego bloku toyota. Czy prezenterom Top Gear uda się zabić dzielnego pickupa?
A na deser Stig w najlepszych akcjach i prezenterzy w nie najlepszej formie.
EAN 5906619086846
Dział DVD
Data premiery 2008-04-10
Tytuł oryginalny Top Gear
Kraj wydania Polska
Kraj Wielka Brytania, Wielka Brytania
Rok produkcji 2007, 2002
Reżyseria Derek Smith, Viv Ellis, Philip Franklin, Brian Strachan, Jeremy Pallant, Don Cooper, Keith Ackrill, Peter Staunton
Kategoria wiekowa (MPAA) TV-PG
Czas trwania 120
Dodatki
  • bezpośredni dostęp do scen
Obraz 16:9
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski
  • Dolby Digital 2.0 angielski
Napisy
  • polskie