IMDB

DVD
Top Gear - Ekstremalna wyprawa przez USA (BBC) [DVD]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Dokumentalne
Powiązania BBC
Kraj wydania Polska
Reżyseria Derek Smith, Brian Strachan, Viv Ellis więcej
Obsada Steve Coogan, Michael Gambon, Rob Brydon więcej
Polska wersja
Dźwięk
Napisy
Opis Zapewne niejeden, nie tylko brytyjski, turysta zastanawiał się nieraz, czy wybierając się do USA z zamiarem przejazdu przez kawał kontynentu, nie byłoby łatwiej na miejscu kupić jakiś samochód, a po podróży go sprzedać, zamiast wydawać mnóstwo pieniędzy na wynajem auta. Nasi niezawodni ulubieńcy – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May, postanowili to sprawdzić za nas. Każdy z nich otrzymał na zakup bryki tysiąc dolarów, a po zakończeniu przejażdżki miał się przekonać, ile dolarów uda się odzyskać. I jak to wyszło?
Dwa narody mówiące tym samym (prawie) językiem, a jak różne. Dziennikarze „Top Gear” przekonali się o tym już przy próbie nabycia przyzwoitych aut. Po tym trzęsieniu ziemi było już jak u Hitchcocka – napięcie stale rosło. W podróży przez cztery stany USA panowie napotkali kilka drobnych przeszkód. Na przykład rzekę pełną aligatorów, rozwścieczonych tubylców ze sporymi kamieniami w dłoniach i kilka drobnych usterek fantastycznych amerykańskich bryk. Jak skończyła się ich wędrówka i czy przejazd kupionym na miejscu samochodem to najbardziej ekonomiczny sposób podróżowania, przekonacie się oglądając ten specjalny odcinek „Top Gear”.
EAN 5906619087805
Dział DVD
Data premiery 2008-10-02
Tytuł oryginalny Top Gear
Kraj Wielka Brytania, Wielka Brytania
Kraj wydania Polska
Rok produkcji 2002, 2007
Reżyseria Derek Smith, Brian Strachan, Viv Ellis, Peter Staunton, Philip Franklin, Jeremy Pallant, Don Cooper, Keith Ackrill
Studio BBC
Kategoria wiekowa (MPAA) TV-PG
Czas trwania 50
Dodatki
  • bezpośredni dostęp do scen
Obraz 16:9
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski
  • Dolby Digital 2.0 angielski
Napisy
  • polskie