IMDB

DVD
Symetria [DVD]

9998

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska999
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 22 godzin 11 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze!

Sprawdź warunki
Kategoria Thrillery | Obyczajowe | Dramaty
Powiązania Filmy polskie na DVD i Blu-ray
Kraj wydania Polska
Reżyseria Konrad Niewolski
Obsada Janusz Chabior, Borys Szyc, Andrzej Chyra więcej
Polska wersja
Dźwięk
Napisy
Opis Dwudziestosześcioletni Łukasz zostaje niesłusznie aresztowany pod zarzutem napadu na starszą kobietę. Niewinny, trafia do aresztu śledczego, skąd bezskutecznie usiłuje go wydostać adwokat, wynajęty przez jego matkę. Pod wpływem wydarzeń na celi przejściowej, Łukasz chce za wszelka cenę znaleźć się wśród grypsującej części więźniów.
Całe dotychczasowe życie bohatera zmienia się w momencie znalezienia się na sztywnej celi. Łukasz musi odnaleźć się w świecie twardych zasad obowiązujących wśród gitów. Jako świeżak, Łukasz nie ma w więzieniu łatwego życia. Wraz z upływem czasu traci nadzieję na szybkie wyjście na wolność, ale też w końcu adaptuje się do zasad życia w grypsującej celi.
Zamknięci w celi więźniowie są tak różni, jak historie ich życia i zbrodnie, które popełnili. Ta szóstka, zamknięta na powierzchni 16 metrów kwadratowych, jest na siebie skazana 24 godziny na dobę. Wśród więźniów narastają napięcia i konflikty, wynikające ze sprzecznych interesów i różnic charakterów.
Pewnego dnia do celi zostaje przydzielony nowy więzień. Jest to mężczyzna oskarżony o pedofilię. Z uwagi na charakter przestępstwa, pedofil jest prześladowany przez wszystkich. Łukasz także nie może pozostać obojętny. Jego system wartości zostaje wystawiony na ciężka próbę.
Potem już nic nie będzie takie samo...
EAN 5902683991390
Dział DVD
Tytuł oryginalny Symetria
Kraj wydania Polska
Kraj Polska
Rok produkcji 2003
Termin premiery kinowej 2004-02-06
Reżyseria Konrad Niewolski
Scenariusz Konrad Niewolski
Muzyka Michal Lorenc
Czas trwania 96
Dodatki wiastuny,, twórcy,, streszczenie filmu,, obsada,, sceny usunięte,, bezpośredni dostęp do scen,, noty biograficzne,, o reżyserze i scenarzyście,, słownik terminów nieliterackich, muzyka,, reżyser o filmie,
Obraz 16:9, 1,85:1 anamorficzny
Region DVD 1, 2, 3, 4, 5, 6
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]
Dźwięk
  • DTS 5.1 polski
  • Dolby Digital 5.1 polski
Napisy
  • angielskie