IMDB

DVD
Spider-Man 2 zestaw kolekcjonerski PRZECENA [2DVD]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Akcja | Science Fiction | Przygodowe | Fantasy
Powiązania Universum Marvel, PRZECENA
Cykl Universum Marvel
Kraj wydania Polska
Reżyseria Sam Raimi
Obsada J.K. Simmons, James Franco, Alfred Molina więcej
Polska wersja
Dźwięk
Napisy
Opis Minęły dwa lata o czasu, kiedy spokojny chłopak o łagodnym usposobieniu, Peter Parker (Tobey Maguire), odszedł od swojej ukochanej, z którą związany był od wielu lat – Mary Jane Watson (Kirsten Dunst). Wtedy to właśnie podjął decyzję, że życie jego będzie podporządkowane nie uczuciom lecz odpowiedzialności za ludzkość, na której rzecz będzie działał jako Spider-Man. W drugiej części filmu przed Peterem stają nowe wyzwania, musi bowiem zmierzyć się z potężnym Doktorem Octopusem znanym również jako "Doc Ock" (Alfred Molina).
UWAGA!!!
Produkt jest przeceniony i nie podlega reklamacji. Dysk posiada drobne rysy, które nie wpływają na jakość odtwarzania filmu.
EAN 5903570107870
Dział DVD
Tytuł oryginalny Spiderman 2, Spider-Man 2
Tytuł czeski Spider-Man 2
Cykl Universum Marvel
Kraj USA
Kraj wydania Polska
Rok produkcji 2004
Termin premiery kinowej 2004-08-20
Reżyseria Sam Raimi
Scenariusz Stan Lee, Alvin Sargent, Steve Ditko, Alfred Gough, Miles Millar, Michael Chabon
Muzyka Danny Elfman, Danny Elfman, Bart Hendrickson
Oscary 1
Nominacje do Oscara 3
Studio Columbia Pictures
Kategoria wiekowa (MPAA) PG-13
Czas trwania 123
Dodatki 4 Web-i-Sodes - materiały pochodzące z oryginalnej strony premiery kinowej filmu, Spidey Sense 2 ciekawostki o filmie i o świecie Spider-Mana, zapowiedź filmu z nową muzyką Vica Mizzy, komentarze audio twórców i aktorów: reżyser Sam Raimi, aktor Tobey Maguire, producent Avi Aradi, współproducent Grant Curtis, dostęp do wybranych scen, linki do stron internetowych, "SPIDER-MAN 2: Spinning the Game" - materiał o tworzeniu gry "Spider-Man 2: The Game", galeria - kolekcja prac Alexa Rossa wykorzystanych w czołówce filmu., "Enter the Web" - sceny spoza kadru i ujęcia z wielu kamer ukazane w czasie rzeczywistym kręcenia danej sekwencji, "Interwoven: The Women of Spider-Man" - spojrzenie na życie Mary Jane, cioci May i innych kobiet w życiu Petera Parkera, Ock-Umentary "Eight Arms to Hold You" - ukazanie postaci Octopusa i przeniesienie go z kart komiksu na wielki ekran, "Hero In Crisis" - dogłębne spojrzenie na Petera Parkera i jego wewnętrzna walk w kontynuacji historii Spider-Mana, "Making The Amazing" - 12-częściowy materiał dokumentalny o realizacji filmu poczynając od pre-produkcji, po hollywoodzka premierę kinową, zwiastuny, teledysk Train "Ordinary"
Obraz 16:9, 2,40:1 anamorficzny
Region DVD 2
Opakowanie BOX
Dźwięk
  • Dolby Digital 5.1 polski
  • Dolby Digital 5.1 angielski
  • Dolby Digital 5.1 portugalski
Napisy
  • polskie
  • angielskie
  • greckie
  • portugalskie