IMDB

DVD
Sherlock seria 1+2+3 (BBC) [BOX] Pakiet [10DVD]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Tajemnicze | Kryminały | Thrillery
Powiązania BBC, Lata 50-te na DVD
Kraj wydania Polska
Reżyseria Rachel Talalay, Coky Giedroyc, Paul McGuigan więcej
Obsada David Newman, Benedict Cumberbatch, Greg Bennett więcej
Polska wersja
Dźwięk
Napisy
Opis Sherlock seria 1+2 (box czarny) (BBC) [BOX] [7DVD] Prawdziwa gratka dla wielbicieli niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju i najlepszego serialu, jaki do tej pory powstał - ?Sherlocka" produkcji BBC! Kompletne wydanie pierwszej i drugiej serii wzbogacone o materiały dodatkowe zadowolą wszystkich wielbicieli uwspółcześnionej wersji najsłynniejszego detektywa świata. Sześć trzymających w napięciu odcinków, z których każdy mógłby być osobnym filmem pełnometrażowym, zapewni mega dawkę adrenaliny, rozbawi i totalnie zaskoczy tych, którym Sherlock wydawał się do tej pory przewidywalny. Jeśli znasz już ?Sherlocka" i polubiłeś go bezwarunkowo, to z pewnością ten box będzie doskonałym prezentem dla kogoś, kto jeszcze go nie poznał.
Sherlock seria 3 (BBC) BOX [3DVD] Ku ogromnemu zaskoczeniu Watsona (bo przecież nie uważnych widzów), Sherlock Holmes powraca - cały i zdrowy. Znów potrzebuje pomocy przyjaciela w rozwiązywaniu najbardziej zawikłanych zagadek kryminalnych. Jednak w życiu Watsona sporo się zmieniło. Pojawiła się w nim bowiem kobieta, Mary Morstan. Jest wrażliwa, inteligentna, a błyskotliwość Sherlocka nie robi na niej wielkiego wrażenia. Teraz Holmes musi spróbować zaakceptować nową sytuację, a John Watson wyciągnąć od przyjaciela, jakim sposobem udało mu się wyjść cało ze starcia z Moriartym. Do tego gdzieś w zakamarkach Londynu czai się już nowy geniusz przestępczy, gotów do stoczenia wojny umysłów ze słynnym detektywem. Benedict Cumberbatch i Martin Freeman dają prawdziwy aktorski popis, a duet scenarzystów - Steven Moffat i Mark Gatiss - przygotował dla widzów ucztę pełną zagadek, zabawy i zaskoczeń.
EAN 4009900452346
Dział DVD
Data premiery 2014-04-03
Tytuł oryginalny Sherlock
Nr katalogowy D1186
Kraj wydania Polska
Kraj Wielka Brytania, Wielka Brytania, USA
Rok produkcji 2013, 1951, 2012, 2010
Reżyseria Rachel Talalay, Coky Giedroyc, Paul McGuigan, Euros Lyn, Nick Hurran, Colm McCarthy, Douglas Mackinnon, Toby Haynes, Benjamin Caron, Jeremy Lovering
Scenariusz Arthur Conan Doyle, Mark Gatiss, Steven Moffat, Steve Thompson
Muzyka David Arnold, Michael Price
Dodatki
  • bezpośredni dostęp do scen
Obraz 16:9
Region DVD 2
Opakowanie BOX
Liczba nośników [10xDVD]
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski
  • Dolby Digital 2.0 angielski
Napisy
  • polskie