IMDB

DVD
Ripper Street - Tajemnica Kuby rozpruwacza seria 1 [2DVD]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Kryminały | Dramaty | Tajemnicze
Powiązania Jesienne wieczory z kinem BBC, BBC taniej do -70%
Obsada David Warner, Clive Russell, Anton Lesser więcej
Polska wersja
Napisy
Dźwięk
Opis To nie jest elegancki wysmakowany Londyn, to nie są romantyczni bohaterowie jakich znamy z ekranizacji słynnych powieści klasycznych. "Ripper Street" to pełnokrwista, pełna realizmu i wyrazistych postaci, obfitująca w mocne wrażenia historia rozgrywająca się pod koniec XIX w.

Whitechapel - dzielnica Londynu, o której Bóg dawno zapomniał.... Najbrutalniejsze zbrodnie, wszechobecne ubóstwo i wciąż obecne w pamięci mieszkańców przerażające zbrodnie Kuby Rozpruwacza. Inspektor Edmund Reid - prześladowany wspomnieniami o nieudanych próbach schwytania tego pozbawionego skrupułów mordercy, wstępuje do słynnej dywizji H, która ma zadbać o porządek i bezpieczeństwo zbrukanych krwią ulic Whitechapel. Wraz ze swoimi ludźmi walczy przeciw bezprawiu. Jednak gdzieś za plecami wciąż czai się widmo Rozpruwacza. Czy powróci, żeby znów siać strach?
EAN 5906619093318
Dział DVD
Tytuł oryginalny Ripper Street
Kraj Wielka Brytania, Wielka Brytania, Irlandia
Rok produkcji 2013
Scenariusz Thomas Martin, Julie Rutterford, Declan Croghan, Justin Young, Toby Finlay, Jamie Crichton, Rachel Bennette, Richard Warlow, Marnie Dickens, Rob Green, Matt Delargy
Dodatki bezpośredni dostęp do scen, menu interaktywne, zwiastun
Obraz 16:9
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [2xDVD]
Napisy
  • polskie
Dźwięk
  • Dolby Digital 5.1 polski
  • Dolby Digital 5.1 angielski