CD
Przy kominku - muzyka z ogniem [CD]

2199

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Paczka w RUCHu799
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 23 godzin 15 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze !

Sprawdź warunki
Kategoria Doskonalenie umysłu
Wykonawca Various
Lista utworów
  • 1. Kominek - Various 30:21
  • 2. Medytacja - Various 27:34
  • 3. Sen - Various 19:47
Opis Jest późny wieczór? Na dworze zimno i pada? Rozpalamy ogień w kominku i ? już? Trzask migających płomieni, subtelny półmrok i w tym delikatna spokojna muzyka. To wspaniałe uczucie. Można spokojnie odpocząć, nie myśleć o niczym a emocje, które są niedobre zwyczajnie "wypalić" w ogniu kominka. Niniejsza płyta jest ścieżką dźwiękową z relaksacyjnego filmu o takim samym tytule. Doskonale uzupełnia długie wieczory oraz wzbogaca klimat każdego miejsca w którym jest odtwarzana. Swą głębią "otwiera" wrota podświadomości - krainę obfitującą w najcudowniejsze fantazje i uczucia. Możesz zawsze tam wejść! Gdy taka muzyka jest w zasięgu ręki to drzwi do krainy twojego wnętrza będą zawsze dla Ciebie otwarte.

Klimat palącego się ognia w kominku doskonale uzupełnia ten najcenniejszy nastrój jaki inicjuje się w obecności osoby kochanej. Warto spróbować! Trzask płomieni zsynchronizowany z głęboko przestrzenną muzyką najpewniej wywoła oczekiwane efekty.

Odpocznij chwilę. Włącz płytę, usiądź wygodnie i ... odpłyń... możesz nawet zasnąć? Twoje myśli i emocje rozluźnią się całkowicie tak, jak Twoje ciało. W ogniu kominkowego ciepła wypalisz stres, napięcie, tęsknoty, nawet ból. A Twoje serce ogrzeje się wewnętrznym żarem harmonii i spokoju..
EAN 5907476588184
Dział CD
Tytuł oryginalny Przy kominku - muzyka z ogniem
Wykonawca Various
Opakowanie jewel case
Liczba nośników [1xCD]
  • 1. Kominek - Various 30:21
  • 2. Medytacja - Various 27:34
  • 3. Sen - Various 19:47