IMDB

DVD
Powrót Do Przyszłości (Platinum Collection) [DVD]

1998

Wysyłamy w ciągu 2‑7 dni

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Paczka w RUCHu799
Kurier 24h 1499
Kategoria Komedie | Science Fiction | Przygodowe
Powiązania Promocja Platinum Collection
Seria Platinum Collection
Reżyseria Robert Zemeckis
Obsada Christopher Lloyd, Billy Zane, Thomas F. Wilson więcej
Polska wersja
Napisy
Dźwięk
Opis Wyróżnieni Oscarem Steven Spielberg i Robert Zemeckis połączyli siły i stworzyli niesamowicie zabawną, porywająca historię, która od lat zachwyca zarówno krytyków jak i widzów. Współpraca tego filmowego duetu zaowocowała jedną z najlepszych filmowych trylogii w historii kina.

Jest rok 1985 - ale nie na długo. Wszystko dlatego, że Marty McFly (Michael J. Fox) niebawem zostanie wystrzelony w przeszłość, do roku 1955, za sprawą napędzanego plutonem ?wehikułu czasu' DeLorean, którego twórcą jest nieco ekscentryczny geniusz - Doktor Emmet Brown (Christopher Lloyd). W przeszłości sprawy komplikują się, ponieważ aby wrócić do przyszłości Marty musi dopilnować, żeby jego obecnie nastoletni rodzice na pewno się poznali i zakochali w sobie. Jeśli mu się nie uda dojdzie do druzgocącej w skutkach reakcji łańcuchowej, która zachwieje dotychczasowym porządkiem i spowoduje, że przyszłość Marty'ego wyparuje, a on sam zostanie uwięziony w przeszłości na zawsze. Ostatnią nadzieją Marty'ego jest zmiana biegu historii zanim upłynie ostatni termin Powrotu do Przyszłości!
EAN 5902115606939
Dział DVD
Data premiery 2019-08-22
Tytuł oryginalny Back to the Future
Seria Platinum Collection
Kraj USA
Rok produkcji 1985
Reżyseria Robert Zemeckis
Scenariusz Robert Zemeckis, Bob Gale
Muzyka Alan Silvestri
Czas trwania 111
Dodatki bezpośredni dostęp do scen, menu interaktywne, jak powstawał film , jak powstawała trylogia - rozdział 1* , komentarz do filmu * sceny usunięte* , animowane anegdoty Universal Pictures* , próby makijażu* , scenopisy obrazkowe
Obraz 16:9, 1,85:1 anamorficzny
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]
Napisy
  • polskie
Dźwięk
  • Dolby Digital 5.1 polski
  • Dolby Digital 5.1 angielski