IMDB

DVD
O! Rety! Nowe psoty Dudusia Wesołka: Dobre maniery [DVD]

7999

Gwarancja dostawy przed
Dniem Dziecka

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska999
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 1 dnia 7 godzin 13 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze!

Sprawdź warunki
Kategoria Dla dzieci | Animacja | Przygodowe | Komedie
Kraj wydania Polska
Reżyseria Jeff Gordon, John Over
Obsada Tara Strong, Kath Soucie, Russi Taylor więcej
Polska wersja
Dźwięk
Opis Duduś Wesołek jest bardzo wesołym prosiaczkiem i uwielbia psoty i zabawy. Wraz ze swoimi przyjaciółmi: Tasią, Melą i Ferdkiem wspólnie przeżywa niezwykłe przygody.
1. Wszechobecny Hektor
Kolega Dudusia – Hektor wciąż myśli tylko o sobie. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje wesołą Tasię. Pewnego dnia Hektora atakuje wielki i rozjuszony kozioł. Wtedy to Tasia dzielnie stawia mu czoła i tym samym ratuje Hektorowi życie. Od tamtej pory, Hektor wszelkimi sposobami chce odwdzięczyć się Tasi.
2. Dobre maniery
Pan McGardy postanawia urządzić przyjęcie na cześć swojego brata, który jest ambasadorem w Danii. Na przyjęcie chce również zaprosić dzieci, ale pod warunkiem, że będą umiały się na nim zachowywać. Tasia postanawia wziąć udział w przyjęciu i rozpoczyna naukę dobrych manier u panny Busi.
3. Rodzinne historie
Pewnego dnia Pan Rożek wyjechał do Dublina. W jego zastępstwie pojawił się Pan Tuptuś, który na pierwszej lekcji zadał dzieciom wypracowanie do domu. Każde z dzieci miało napisać jakąś własną historię.
4. Świat według Meli
Mela podziwia swojego starszego brata Dudusia. Zawsze chce robić to samo co i on. Kiedy więc Duduś postanawia pisać dziennik, Mela również rozpoczyna pisanie swojego pamiętnika. Okazuje się, że świat widziany oczami malutkiej Meli różni się od tego, jakim widzi go jej starszy brat Duduś Wesołek.
EAN 5900058124381
Dział DVD
Data premiery 2009-10-08
Tytuł oryginalny Jakers! The Adventures of Piggley Winks
Kraj USA, Wielka Brytania, Irlandia
Kraj wydania Polska
Rok produkcji 2003, 2006
Reżyseria Jeff Gordon, John Over
Scenariusz Jimmy Hibbert, Steve Granat, Cydne Clark, Kelly Ward, Francis Moss, Pamela Hickey, Dennys McCoy, Sindy McKay, Dan Danko, Cliff MacGillivray, Mike Young, Larry Swerdlove, Baz Hawkins, Jennifer Yale, John Over, Dennis Haley, Marcy Brown, Liz Young, Brian Sintay, Peter Garcia, Bekah Wright
Kategoria wiekowa (MPAA) TV-Y
Czas trwania 85
Dodatki
  • bezpośredni dostęp do scen
Obraz 4:3, 1,33:1
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski