IMDB

DVD
Morderstwa w Midsomer sezon 5 odc. 29-30: Człowiek Z Lasu / Złe Wieści [DVD]

23999

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska749
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 17 godzin 5 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze!

Sprawdź warunki
Kategoria Dramaty | Seriale zagraniczne | Tajemnicze | Kryminały
Obsada Chris Wilson, Pip Torrens, Richard Price więcej
Polska wersja
Napisy
Dźwięk
Opis Detektyw Tom Barnaby powraca do hrabstwa Midsomer, by rozwiązywać kolejne zagadki kryminalne. W tej serii jego dotychczasowy partner - Troy otrzymawszy awans na inspektora, zostaje zastąpiony przez sierżanta Dana Scotta, mieszczucha z Londynu o zupełnie innym temperamencie i zainteresowaniach. Jego pełna napięć współpraca z Barnabym doda jeszcze więcej kolorytu i humoru tej wspaniałej serii detektywistycznej, jaką od lat są "Morderstwa w Midsomer".

Niniejsze DVD zawiera 2 pełnometrażowe filmy:

29: CZŁOWIEK Z LASU

Joyce i Cully Barnaby biorą udział w renowacji zabytkowego tunelu. W czasie prac zapada się fragment konstrukcji, przysypując kilku wolontariuszy, w tym żonę inspektora Barnaby'ego
Podczas akcji ratunkowej przypadkowo odkopanych zostaje kilka starych ludzkich szkieletów. Okazuje się jednak, że jeden z nich jest podejrzanie dobrze zachowany?

Tymczasem sierżant Troy otrzymuje awans na inspektora oraz z pozoru błahą sprawę rzekomego pobicia bezdomnego włóczęgi o imieniu Tom przez grupę agresywnych nastolatków. Niedługo potem jeden z chłopaków zostaje znaleziony z kulą w głowie i nogą zmiażdżoną w potrzasku. Poszlaki wskazują na Toma, ale ten ukrywa się w lesie i nie chce z nikim rozmawiać?

30: ZŁE WIEŚCI

Sierżant Daniel Scott przyjeżdża z Londynu do Midsomer, by zastąpić Troy'a u boku inspektora Barnaby'ego i od razu zostaje wciągnięty w skomplikowane śledztwo.
Fiona Thompson zostaje brutalnie zamordowana w sukni Flamenco tuż po Wieczorku Hiszpańskim. Morderca zostawia w ustach ofiary różę. Śledztwo prowadzi do Stowarzyszenia Mieszkańców Midsomer Mallow, gdzie Fiona miała prawie samych wrogów.
Dodatkową komplikacją wydaje się dziwny odgłos, słyszany w noc zabójstwa, którego źródła nie sposób odnaleźć?
W międzyczasie w tej samej wiosce Cully organizuje spotkanie kilku starych znajomych ze szkoły, co doprowadzi do dramatycznych i niespodziewanych wydarzeń.
EAN 5908281985106
Dział DVD
Tytuł oryginalny Midsomer Murders Season 5 Episode 29-30
Kraj Wielka Brytania
Rok produkcji 2011, 1997
Muzyka Jim Parker
Kategoria wiekowa (MPAA) TV-14
Czas trwania 196
Dodatki bezpośredni dostęp do scen
Sezon 5
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]
Napisy
  • polskie
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski
  • Dolby Digital 2.0 angielski