IMDB

BLU-RAY
Mała Syrenka (Disney) [Blu-Ray]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Dla dzieci | Romantyczne | Animacja | Fantasy | Musicale
Powiązania Disney DVD i Blu-ray
Reżyseria Ron Clements, John Musker
Obsada Frank Welker, Jim Cummings, Mark Hamill więcej
Polska wersja
Napisy
Dźwięk
Opis Zanurz się w głębinach oceanu i obejrzyj "Małą syrenkę", jeden z najbardziej uwielbianych filmów animowanych wszech czasów!

Niezależna księżniczka Ariel marzy o tym, by odrzucić ogon i stać się częścią świata ludzi. W końcu zawiera pakt z podstępną wiedźmą Urszulą, która wprawdzie przemienia syrenkę w człowieka, ale w zastaw zabiera jej najcenniejszy skarb - przepiękny głos. Ariel będzie potrzebowała dużo odwagi, determinacji oraz pomocy wiernych przyjaciół - Sebastiana i Florka - aby poradzić sobie w nowych okolicznościach i uporządkować sprawy w obu światach.

Chociaż Ariel od lat wmawia swojej córeczce, że Atlantyka to tylko stara legenda, księżniczka Melodia pragnie stać się częścią magicznego, podwodnego świata. Przyjaciele z lądu i z morza będą musieli połączyć siły, aby pomóc dziewczynce w pokonaniu przeciwności losu i zaprowadzeniu harmonii między królestwami.
EAN 5907610747392
Dział BLU-RAY
Data premiery 2013-09-06
Tytuł oryginalny Little Mermaid, The
Kraj USA
Rok produkcji 1989
Reżyseria Ron Clements, John Musker
Scenariusz Gerrit Graham, Sam Graham, Hans Christian Andersen, Ron Clements, John Musker, Roger Allers, Chris Hubbell, Howard Ashman
Muzyka Alan Menken, Jacques Offenbach
Oscary 2
Nominacje do Oscara 3
Studio Walt Disney Home Video
Kategoria wiekowa (MPAA) G
Czas trwania 79
Dodatki bezpośredni dostęp do scen, menu interaktywne, zwiastun, Część jej świata: Wyprawa Jodi Benson do parku New Fantasyland, Klasyczne niewykorzystane sceny, Nieznana wersja piosenki "Fathoms Below", Walka z Urszulą / Inne zakończenie, Dodatki dostępne z polskimi napisami
Obraz 16:9
Region Blu-Ray B
Opakowanie blu-ray case
Liczba nośników [1xBLU-RAY]
Napisy
  • polskie
  • angielskie
Dźwięk
  • Dolby Digital 5.1 polski
  • Dolby Digital 5.1 angielski