DVD
Lost - Zagubieni sezony 1-6 KOMPLET Pakiet [36DVD]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Seriale zagraniczne
Kraj wydania Polska
Reżyseria Daniel Attias, Eric Laneuville, Kevin Hooks więcej
Obsada Patrick Fischler, Michael Dempsey, Zoe Bell więcej
Polska wersja
Dźwięk
Napisy
Opis Zanurz się w świecie pełnym mrocznych sekretów i niewyjaśnionych zdarzeń, raz jeszcze oglądając pierwsze pięć sezonów spektakularnego i przełomowego serialu „Zagubieni”. Na nowo przeżyj każdy trzymający w napięciu odcinek i spróbuj rozwikłać pasjonującą zagadkę tajemniczej wyspy!
Sezon 1:
Poznaj niezwykłe losy 48 pasażerów pechowego lotu Oceanic 815. Uwięzieni na tropikalnej wyspie rozbitkowie muszą połączyć siły, aby przetrwać i wrócić do domu, jednak szybko zdają sobie sprawę z tego, że dziwne zjawiska i odgłosy dochodzące z dżungli świadczą o kryjących się w jej gęstwinie mrocznych tajemnicach.
Sezon 2:
Zapamiętaj kod: 4, 8, 15, 16, 23, 42 i przygotuj się na odkrycie nowych, mrocznych tajemnic w drugim sezonie „Zagubionych”. Rozbitkowie odkrywają, że nie tylko oni walczą z Innymi, a otwarcie włazu do bunkra ujawnia kolejne intrygujące zagadki.
Sezon 3:
Spróbuj odnaleźć drogę w labiryncie zagadek i odkryć prawdę na temat Innych. W trzecim sezonie „Zagubionych” granica między dobrem a złem zaczyna się zacierać, kiedy wychodzi na jaw, że wyspa potrafi nie tylko niszczyć, lecz także leczyć. Sytuacja rozbitków całkowicie się zmienia, gdy ich życie nierozerwalnie splata się z losami Innych.
Sezon 4:
Zagub się w świecie pełnym mrocznych sekretów i niewyjaśnionych zdarzeń, oglądając przełomowy, czwarty sezon „Zagubionych”. Trzy miesiące po katastrofie lotu Oceanic 815 rozbitkowie odkrywają, że ci, którzy przybyli im na ratunek, mogą być bardziej niebezpieczni od tajemniczych mieszkańców wyspy.
Sezon 5:
W piątym sezonie „Zagubionych” przeznaczenie okazuje się bezlitosne. Po heroicznej walce o wydostanie się z wyspy Szóstka Oceanic będzie zmuszona wrócić tam i zmierzyć się ze swoim losem, podejmując wiele dramatycznych decyzji.
Sezon 6: Obejrzyj szokujący szósty sezon „Zagubionych” i poznaj rozwiązanie niewiarygodnej zagadki! Najbardziej nowatorska i fascynująca produkcja ostatnich lat zmierza ku spektakularnemu zakończeniu, ujawniając prawdę na temat losu rozbitków ocalałych z lotu Oceanic 815! Rzeczywistość bohaterów związanych z tajemniczą wyspą ulega przemianie w następstwie ogromnej eksplozji. Odkryj wszystkie sekrety i tajemnice „Zagubionych” dzięki 18 ostatnim, wstrząsającym odcinkom. Luksusowy, pięciopłytowy zestaw DVD zawiera ekskluzywne materiały dodatkowe, które pozwolią ci uzupełnić wiedzę na temat kultowego serialu, uwielbianego przez fanów i krytyków na całym świecie!
EAN 4009900452605
Dział DVD
Data premiery 2010-11-12
Tytuł oryginalny Lost
Kraj wydania Polska
Rok produkcji 2005, 2015, 2011, 2004, 2009, 2008, 2007, 2006, 2010
Reżyseria Daniel Attias, Eric Laneuville, Kevin Hooks, David Grossman, Adam Davidson, Karen Gaviola, Tucker Gates, Michael Zinberg, Matt Earl Beesley, Rod Holcomb, Bobby Roth, J.J. Abrams, Greg Yaitanes, Alan Taylor, Paul A. Edwards, Marita Grabiak, Stephen Williams, Jack Bender, Darren Aronofsky, Robert Mandel
Studio Buena Vista
Sezon 1, 2, 3, 4, 5, 6
Obraz 16:9, 1,78:1
Region DVD 2
Opakowanie BOX
Informacje dodatkowe Okładka poglądowa - może ulec zmianie
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski
  • Dolby Digital 5.1 angielski
Napisy
  • polskie
  • angielskie