IMDB

DVD
Księga Ksiąg Sezon 3 odcinki 7-9 [DVD]

2699

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska999
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 1 dnia 11 godzin 32 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze!

Sprawdź warunki
Kategoria Animacja | Przygodowe | Dla dzieci
Kraj wydania Polska
Reżyseria Tony Bancroft, Tom Bancroft, Robert Kirbyson więcej
Obsada Brian Drummond, Tabitha St. Germain, Jan Rabson więcej
Polska wersja
Dźwięk
Opis 3 sezon bestsellerowego serialu animowanego dla dzieci wyprodukowane przez TV CBN!

Dołącz do przygody z Krzysiem, Olą i Gizmo, w jaką zabierze ich Księga Ksiąg. Zbierz swoją rodzinę i znajomych, i przygotuj się na tą ekscytującą podróż! Ola, Krzyś i Gizmo przenoszą się w czasie i poznają pełne przygód historie Biblijne. Dzieci uczą się prawd Biblijnych oraz moralnych, do jakich główni bohaterowie dochodzą w trakcie trwania każdej z podróży. Serial, który w TVP i TVP ABC oglądało już kilkanaście milionów widzów!

Księga Ksiąg to połączenie zabawy i nauki w jednym - każdy odcinek zawiera książeczkę z pytaniami dla dzieci

Sezon 3 zawiera 13 odcinków, zawartych na 4 płytach DVD - dostępne osobno, jak i w całości w formie BOX-u!
Każdy odcinek trwa ok. 27 minut

DVD 3 - odcinki 7 - 9:

7. Dawid i Saul
Kiedy dwóch agresywnych nastolatków zabiera i niszczy Krzysiowi gitarę, jest on wściekły i obiecuje, że się na nich zemści.
Nasi bohaterowie poznają Dawida - młodego wojownika, który prowadzi do zwycięstwa armię Izraela. Zobacz, jak król Saul z zazdrości stara się go zabić i odkryj, dlaczego Dawid wyrzekł się zemsty, mając do tego doskonałą okazję. Dzieci uczą się, że poprzez gniew i zemstę nie da się osiągnąć Bożych celów.

8. Nehemiasz
Krzyś musi uczyć kilku hałaśliwych chłopców - ale jak ma im pomóc, skoro wciąż się z niego nabijają?
Razem z Krzysiem, Olą i Gizmo poznasz Nehemiasza. Będziesz świadkiem jego odważnego planu odbudowy zrujnowanych murów Jerozolimy, pomimo tego, że jego wrogowie bez przerwy z niego szydzili i spiskowali, aby go zabić! Nasi bohaterowie odkrywają odwagę Nehemiasza, pozwalającą sprostać każdemu wyzwaniu.

9. Elizeusz i Aramejczycy
Ola jest wściekła, ponieważ ktoś opublikował kompromitujący ją ?lmik. Ma jednak idealny sposób na wyrównanie rachunków - czy powinna to zrobić?
Księga Ksiąg przenosi naszych bohaterów w czasie, na spotkanie z prorokiem Elizeuszem. Zobaczysz, jak Aramejczycy próbują go schwytać oraz co zrobi Elizeusz kiedy złapie ich w zasadzkę! Nasi bohaterowie odkryją, że miłosierdzie może zdziałać znacznie więcej niż zemsta.
EAN 5903856992701
Dział DVD
Tytuł oryginalny Superbook Season 3 e7-9
Kraj wydania Polska
Kraj USA
Rok produkcji 2011
Reżyseria Tony Bancroft, Tom Bancroft, Robert Kirbyson, Bryant Paul Richardson, Jerry Yu Ching, Craig Grasso, Bryant P. Richardson, Robert O. Corley
Scenariusz Len Uhley, Steve Granat, Cydne Clark, Mark Edward Edens, Sindy McKay, David Ehrman, Sean Roche, Cory Edwards, Michael Merton, Tim Hodge, David Baldwin, Sandra Smith, Mark Steele, Sean Gaffney, Cheryl McKay, Bryant Paul Richardson, Lindy Lindstrom, Richard Helsby, David Evan Cunningham, Steve Schaefer, Joette Blackman, Collieth Clark, Wendy O'Rourke, Erin Zimmerman, Nate Ehram, David Erhman, Cynde Clark, Mark Edens, Brian Cochran, David Ehram, Gregory Flick, Bryant P. Richardson
Kategoria wiekowa (MPAA) G, TV-Y
Dodatki
  • bezpośredni dostęp do scen
  • menu interaktywne
Sezon 3
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski