IMDB

DVD
Księga Ksiąg Sezon 3 odcinki 4-6 [DVD]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Dla dzieci | Animacja | Przygodowe
Kraj wydania Polska
Reżyseria Tony Bancroft, Tom Bancroft, Robert Kirbyson więcej
Obsada Brian Drummond, Tabitha St. Germain, Jan Rabson więcej
Polska wersja
Dźwięk
Opis 3 sezon bestsellerowego serialu animowanego dla dzieci wyprodukowane przez TV CBN!

Dołącz do przygody z Krzysiem, Olą i Gizmo, w jaką zabierze ich Księga Ksiąg. Zbierz swoją rodzinę i znajomych, i przygotuj się na tą ekscytującą podróż! Ola, Krzyś i Gizmo przenoszą się w czasie i poznają pełne przygód historie Biblijne. Dzieci uczą się prawd Biblijnych oraz moralnych, do jakich główni bohaterowie dochodzą w trakcie trwania każdej z podróży. Serial, który w TVP i TVP ABC oglądało już kilkanaście milionów widzów!

Księga Ksiąg to połączenie zabawy i nauki w jednym - każdy odcinek zawiera książeczkę z pytaniami dla dzieci

Sezon 3 zawiera 13 odcinków, zawartych na 4 płytach DVD - dostępne osobno, jak i w całości w formie BOX-u!
Każdy odcinek trwa ok. 27 minut

DVD 2 - odcinki 4 - 6:

4. Izaak i Rebeka
Krzyś tak bardzo pragnie złożyć najnowszy wynalazek taty, że ignoruje wskazówki zawarte w instrukcji - i wtedy wszystko idzie źle!
Krzyś, Ola i Gizmo przenoszą się do starożytnego Hebronu, gdzie Abraham objaśnia swojemu słudze Eliezerowi, jaką żonę ma znaleźć dla jego syna, Izaaka. Zobacz, jak Eliezer podróżuje do odległej krainy, a dzięki posłuszeństwu i modlitwie, odnajduje właściwą kobietę. Nasi bohaterowie odkrywają, że podążanie za Bożym planem jest zawsze najlepsze

5. Naaman i mała służąca
Organizująca zbiórkę żywności Ola jest zdenerwowana, ponieważ na najbardziej ruchliwej zmianie nie ma nikogo do pracy. A ona jest zbyt ważna, by się tym zająć? czy ma rację?
Księga Ksiąg zabiera dzieci na spotkanie z Naamanem, dumnym dowódcą wojsk syryjskich, który choruje na trąd. Zobacz, jak pokora jego Izraelskiej służącej daje mu nadzieję. Aby zostać uzdrowiony, Naaman musi wypełnić jednak tajemniczą instrukcję Elizeusza, a tym samym, odłożyć swoją dumę na bok!

6. Samuel i Boże powołanie
Krzyś ma sen o chłopcu, który kiedyś włamał się do jego domu. Ola traktuje to jako znak, że powinien się nim zainteresować. Jednak Krzyś ma wątpliwości, czy nie jest za młody, by cokolwiek zmienić?
Wspólnie z naszymi bohaterami poznasz proroka Samuela. Zobaczysz jak - już jako dziecko, odpowiedział na Boże powołanie, by - jako dorosły, stać się przywódcą Izraela. Nasi bohaterowie odkrywają, że nigdy nie jest się za młodym, aby odpowiedzieć na Boże powołanie.
EAN 5903856992695
Dział DVD
Tytuł oryginalny Superbook Season 3 e4-6
Kraj wydania Polska
Kraj USA
Rok produkcji 2011
Reżyseria Tony Bancroft, Tom Bancroft, Robert Kirbyson, Craig Grasso, Jerry Yu Ching, Bryant Paul Richardson, Robert O. Corley, Bryant P. Richardson
Scenariusz Len Uhley, Steve Granat, Cydne Clark, Mark Edward Edens, Sindy McKay, David Ehrman, Sean Roche, Cory Edwards, Michael Merton, Tim Hodge, David Baldwin, Sandra Smith, Mark Steele, Sean Gaffney, Cheryl McKay, Erin Zimmerman, Bryant Paul Richardson, Lindy Lindstrom, Richard Helsby, David Evan Cunningham, Steve Schaefer, Joette Blackman, Collieth Clark, Wendy O'Rourke, Nate Ehram, David Erhman, Cynde Clark, Mark Edens, Brian Cochran, David Ehram, Gregory Flick, Bryant P. Richardson
Kategoria wiekowa (MPAA) G, TV-Y
Dodatki
  • bezpośredni dostęp do scen
  • menu interaktywne
Sezon 3
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski