IMDB

DVD
Księga Ksiąg Sezon 3 odcinki 1-3 [DVD]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Animacja | Dla dzieci | Fantasy | Przygodowe
Kraj wydania Polska
Reżyseria Tom Bancroft, Tony Bancroft, Robert Kirbyson więcej
Obsada Brian Drummond, Tabitha St. Germain, Jan Rabson więcej
Polska wersja
Dźwięk
Opis 3 sezon bestsellerowego serialu animowanego dla dzieci wyprodukowane przez TV CBN!

Dołącz do przygody z Krzysiem, Olą i Gizmo, w jaką zabierze ich Księga Ksiąg. Zbierz swoją rodzinę i znajomych, i przygotuj się na tą ekscytującą podróż! Ola, Krzyś i Gizmo przenoszą się w czasie i poznają pełne przygód historie Biblijne. Dzieci uczą się prawd Biblijnych oraz moralnych, do jakich główni bohaterowie dochodzą w trakcie trwania każdej z podróży. Serial, który w TVP i TVP ABC oglądało już kilkanaście milionów widzów!

Księga Ksiąg to połączenie zabawy i nauki w jednym - każdy odcinek zawiera książeczkę z pytaniami dla dzieci

Sezon 3 zawiera 13 odcinków, zawartych na 4 płytach DVD - dostępne osobno, jak i w całości w formie BOX-u!
Każdy odcinek trwa ok. 27 minut

DVD 1 - odcinki 1 - 3:

1. Rut
Krzyś jest zdenerwowany, ponieważ mama prosi go, by zrezygnował ze swoich planów i pomógł swojej dziwacznej ciotecznej babci.
Księga Ksiąg zabiera naszych bohaterów do starożytnego Betlejem. Tam spotykają młodą wdowę o imieniu Rut, która opuszcza swoją rodzinę i ojczyznę, by służyć swojej teściowej - Noemi. Bądź świadkiem, jak wierność Rut zostaje nagrodzona.

2. Wieża Babel
Krzyś, Ola i Gizmo poznają nowego przyjaciela, który mówi w innym języku. W jaki sposób będą chcieli się z nim porozumieć?
Nasi bohaterowie przenoszą się do starożytnego miasta, w którym ludzie, dla własnej chwały, budują ogromną wieżę. Odkryj jak Bóg powstrzymuje ich plan oraz, jak wiele lat później, gromadzi ludzi dla swojej chwały w dniu zesłania Ducha Świętego. Nasi bohaterowie odkrywają, że Boża miłość pokonuje wszelkie bariery!

3. Narodziny Jana Chrzciciela
Ola traci cierpliwość opiekując się bardzo energicznym Karolkiem. To wycieńczające zadanie... ale czy warto?
Księga Ksiąg przenosi Krzysia, Olę, Gizmo i małego Karolka do starożytnego Izraela, gdzie spotykają Zachariasza i Elżbietę, którzy nie mogli mieć dzieci. Zobaczysz, jak Bóg w cudowny sposób odpowiada na ich modlitwy! Odkryjesz jak ich syn stał się popularny i kto był jego kuzynem. Ponieważ dla Boga, nie ma rzeczy niemożliwych!
EAN 5903856992688
Dział DVD
Tytuł oryginalny Superbook Season 3 e1-3
Kraj wydania Polska
Kraj USA
Rok produkcji 2011
Reżyseria Tom Bancroft, Tony Bancroft, Robert Kirbyson, Jerry Yu Ching, Robert O. Corley, Bryant P. Richardson, Bryant Paul Richardson, Craig Grasso
Scenariusz Len Uhley, Steve Granat, Cydne Clark, Mark Edward Edens, Sindy McKay, David Ehrman, Sean Roche, Cory Edwards, Michael Merton, Tim Hodge, David Baldwin, Sandra Smith, Mark Steele, Sean Gaffney, Cheryl McKay, Bryant Paul Richardson, Lindy Lindstrom, Richard Helsby, David Evan Cunningham, Steve Schaefer, Joette Blackman, Collieth Clark, Wendy O'Rourke, Erin Zimmerman, Nate Ehram, David Erhman, Cynde Clark, Mark Edens, Brian Cochran, David Ehram, Gregory Flick, Bryant P. Richardson
Kategoria wiekowa (MPAA) G, TV-Y
Dodatki
  • bezpośredni dostęp do scen
  • menu interaktywne
Sezon 3
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski