IMDB

DVD
Johnny English [DVD]

16999

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska749
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 1 dnia 13 godzin 4 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze!

Sprawdź warunki
Kategoria Sensacyjne | Komedie
Reżyseria Peter Howitt
Obsada James Greene, John Malkovich, Kevin McNally więcej
Polska wersja
Napisy
Dźwięk
Opis W naszym niepewnych czasach można polegać na naprawdę niewielu rzeczach - jedną z nich są Brytyjskie Służby Specjalne. Na całym świecie znany jest kaliber ich agentów, najnowsze technologie, którymi się posługują, a także ich międzynarodowa sieć wywiadowcza. To właśnie Służby Specjalne są jednym z ostatnich bastionów ludzi honoru, którzy za wszelką cenę stają w obronie "prawdy".

Kiedy więc niewiarygodny plan kradzieży ukochanych przez Brytyjczyków Klejnotów Koronnych zostaje ujawniony, jeden z najlepszych agentów, należący do samej śmietanki organizacji – Agent Numer Jeden zostaje wyznaczony do zadania zapobieżenia kradzieży. Jego misja kończy się jednak bardzo szybko, sześć stóp pod ziemią. Niefortunnie dla Brytyjskich Służb Specjalnych, dosłownie wszyscy najlepsi agenci dołączają do Agenta Numer Jeden w jego wędrówce po zaświatach... Los bowiem sprawia, że na kondukt pogrzebowy zrzucone zostają pociski.

Kto kryje się za tym diabelskim spiskiem? Prawdopodobnie ten sam szalony umysł, który planował kradzież Klejnotów Koronnych. Pozostał tylko jeden człowiek, niosący nadzieję na uratowanie kraju, człowiek, który będzie w stanie pomścić wyeliminowanych z gry tajnych agentów oraz zdemaskować demona kryjącego się za spiskiem mającym na celu pozbawienie kraju ostatnich symboli Imperium – Klejnotów Koronnych.

Do akcji wkracza Johnny English. Agent, który nie zna strachu. Nie zna niebezpieczeństwa. I w ogóle o niczym nie ma bladego pojęcia.
EAN 5903560917601
Dział DVD
Data premiery 2007-10-01
Tytuł oryginalny Johnny English
Kraj Francja, Wielka Brytania
Rok produkcji 2003
Termin premiery kinowej 2003-04-11
Reżyseria Peter Howitt
Scenariusz William Davies, Peter Howitt, Neal Purvis, Robert Wade
Muzyka Ed Shearmur
Czas trwania 88
Dodatki bezpośredni dostęp do scen, realizacja filmu "Johnny English", Test na obserwację (strony menu - ustawione na TOP GAME - sceny usunięte to nagroda), statystyka postaci, dodatki DVD-ROM: wyzwanie dla szpiega, do pobrania, charakterystyka szpiega, pierwsza pomoc przy identyfikacji
Obraz 1,85:1
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]
Napisy
  • polskie
Dźwięk
  • Dolby Digital 5.1 polski
  • DTS 5.1 angielski
  • Dolby Digital 5.1 angielski