IMDB

DVD
Gotowe na wszystko sezon 2 [BOX] [6DVD]

39999

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska999
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 1 dnia 8 godzin 13 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze!

Sprawdź warunki
Kategoria Tajemnicze | Seriale zagraniczne | Komedie | Dramaty | Wydania kolekcjonerskie
Kraj wydania Polska
Reżyseria Bethany Rooney, Randy Zisk, David Grossman więcej
Obsada Gary Sievers, Eva Longoria, Marmee Cosico więcej
Polska wersja
Dźwięk
Napisy
Opis Drugi sezon jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Urocze przyjaciółki z Wisteria Lane powracają! Kiedy myśleliście, że sprawy nie mogą już być bardziej zagmatwane, w sąsiedztwie pojawia się nowa mieszkanka, ze swoim przystojnym, nastoletnim synem. Na przedmieścia pada cień nowej tajemnicy...
Zobaczcie jak wygląda życie Bree bez Rexa i bezładny powrót Lynette do pracy zawodowej, a także nieustanne perturbacje Susan, która to jest z Mikem, to nie jest, to znów jest... Biorąc to wszystko pod uwagę, przekonacie się, że naprawdę jest wiele powodów, by kochać Gotowe na wszystko.
Dysk 1
ODCINEK 1 - Następny / „Next" - 41:21
Mike wraca do domu, gdzie Zach grozi Suzan bronią. Podczas szamotaniny pada strzał, a Zach w rezultacie ucieka. Nowa mieszkanka Wisteria Lane, Betty Applewhite ukrywa sekret w swojej piwnicy. Bree ma ręce pełne roboty za sprawą szalenie władczej i dominującej matki Rexa, która przyjechała na jego pogrzeb. Wszechstronność i podzielność uwagi Lynette pomagają jej w powrocie do pracy zawodowej, pomimo wyraźnej rezerwy i niechęci okazywanej przez nowa szefową, Ninę. Gabrielle, która czuje się winna z powodu romansu, zaczyna odwiedzać męża w więzieniu, co czyni jego życie jeszcze trudniejszym.
ODCINEK 2 - Doprowadzasz mnie do szału / „You Could Drive Away From Me" - 41:07
Susan, jest więcej niż niezadowolona, gdy odkrywa, kto jest nowym facetem Edie. Lynette opracowuje plan, który ma sprawić, że Tom będzie poważniej traktowal swoje domowe obowiązki. Bree jest wykończona emocjonalnie przez swoją teściową, lecz już wkrótce czekają ją poważniejsze kłopoty za sprawą podejrzliwego lekarza Rexa. Gabrielle, na polecenie Carlosa załatwia niecodzienną sprawę. Nowa sąsiadka ma problemy z wyjaśnieniem dziwnych odgłosów dobiegających z jej piwnicy.
ODCINEK 3 - Nigdy nie uciekniesz / „You'll Never Get Away From Me" - 41:20
Bree, gdy odkrywa, że jest podejrzana o otrucie męża, nalega na poddanie się testowi wariografem, podczas którego zostaje zaskoczona niespodziewanym pytaniem. Nowa szefowa Lynette komplikuje jej plany towarzyszenia Parkerowi podczas pierwszego dnia w przedszkolu. Susan z trudem daje sobie radę z nową rolą jaką Edie odgrywa w życiu Julie. Betty, starająca się uporać z własną kryzysową sytuacją, musi odmówić Susan, która prosi ją o udzielenie lekcji gry na pianinie. Gabrielle jest zazdrosna o Johna.
ODCINEK 4 - Oddałam serce tacie / „My Heart Belongs To Daddy" - 41:18
Lynette uważa, że jest zła matką i czuje się winna w stosunku do Parkera, gdy odkrywa, że ten, podczas jej nieobecności wymyślił sobie przyjaciółkę. Susan godzi się pomóc Mike'owi w jego poszukiwaniach Zacha, lecz gdy go znajduje, dochodzi do konfliktu. Kłótnia Gabrielle z prawnikiem o umożliwienie jej wizyt małżeńskich mimowolnie wywołuje bunt w więzieniu. Andrew ma za złe Bree, że umawia się z Georgem, wkrótce po śmierci Rexa. Tymczasem George ma plan jak pozbyć się Andrew.
Dysk 2
ODCINEK 5 - Dlaczego w Ciebie wierzę / „They Asked Me Why I Believed In You" - 41:11
Bree otrzymuje zgodę na ponowne pochowanie męża, pomimo ciągłych podejrzeń policji. Pokazują jej własnoręcznie napisaną przez Rexa kartkę sugerującą, że jest winna jego śmierci. Nowy prawnik Gabrielle wykazuje większe zaangażowanie, niż wymaga tego sprawa Carlosa. Lynette jest szybko zmęczona conocnym „odstresowywaniem" swojej szefowej w barach i znajduje sposób, by tego zaprzestać. Susan czuje się zdradzona przez swego wydawcę. Sumienie Betty zmusza ją do ujawnienia prawdy o mężczyźnie więzionym w piwnicy.
ODCINEK 6 - Chciałabym zapomnieć / „I Wish I Could Forget You" - 41:20
Gdy George próbuje zbliżyć się do Bree, ta dostaje wysypki. Szefowa Lynette wyśmiewa jej niemodne ubrania. Zdesperowana Lynette idzie na zakupy, po których ma wyrzuty sumienia. Gabrielle podejmuje drastyczne kroki, by być pewną, że jej prawnik wyciągnie Carlosa z więzienia. Paul Young powraca na Wisteria Lane, a Mike zrywa z Susan.
ODCINEK 7 - Kolory i światła / „Color and Light" - 41:40
Po zerwaniu z Mikem, Susan szuka pocieszenia w innych, choć znajomych ramionach. Bliźniaki Lynette i Toma zaprzyjaźniają się z chłopcami z nowej rodziny, która się wprowadziła na Wisteria Lane. Rodzice są szczęśliwi, do czasu, gdy urwisy przynoszą do domu państwa Scavo, pewną taśmę wideo. George zaskakuje Bree nawym domem i pierścionkiem zaręczynowym. Terapeuta Bree pomaga jej podjąć decyzję. W wyniku tego, ma on bliskie spotkanie z wściekłym Georgem. Caleb ucieka z piwnicy Betty i zaskakuje Gabrielle, co prowadzi do tragedii.
ODCINEK 8 - Patrol obywatelski / „The Sun Won't Set" - 41:20
Po napadzie na Gabrielle, mieszkańcy Wisteria Lane organizują zebranie sąsiedzkie w sprawie zwiększenia bezpieczeństwa w okolicy. Carlos jest zły na Gabrielle, że nie wygląda na zmartwioną po stracie dziecka. Susan bree i Lynette starają się ją pocieszyć, ale dopiero niespodziewany gość pozwala jej otrząsnąć się z szoku. Była dziewczyna George'a ostrzega przed nim Bree. Susan dowiaduje się prawdy o swoim ojcu.
Dysk 3
ODCINEK 9 - Dobre i złe wieści / „That's Good, That's Bad" - 41:21
Lynette ma problemy ze swoją szefową, Niną. Niespodziewanie otrzymuje od losu pomoc. Carlos zostaje warunkowo zwolniony z więdzienia dzięki pomocy atrakcyjnej zakonnicy. Gabrielle staje się zazdrosna, gdy odkrywa, że Carlos jest coraz bardziej religijny. Susan idzie na spotkanie z ojcem i nieumyślnie wysyła go do szpitala. Bree poznaje prawdę o George'u, który podejmuje drastyczne kroki, gdy odkrywa, że jest poszukiwany przez policję.
ODCINEK 10 - Powrót do domu / „Coming Home" - 41:24
Susan stara się lepiej poznać swojego ojca, co prowadzi do nieporozumienia z jego żoną. Gabrielle opracowuje plan, jak powstrzymać swego nagle zdewociałego męża przed wyjazdem w towarzystwie siostry Mary z misją do Botswany. Lynette chce zorganizować w pracy żłobek, z czym ma pewne problemy. Betty i Matthew wykradają Caleba ze szpitala psychiatrycznego. Scene widzi tajemniczy mężczyzna, Monroe. Powraca Zach. Andrew podnosi rękę na Bree.
ODCINEK 11 - Pocałuj raz jeszcze / „One More Kiss" - 41:11
Lynette jest zazdrosna, gdy rozbawiona Gabrielle flirtuje z Tomem na przyjęciu, szczególnie po tym, jak dowiedziała się o jej romansie z ogrodnikiem. Monroe odnajduje Caleba w piwnicy Applewhite'ów. Dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Zachowanie Andrew wytrąca Bree z równowagi. Szuka pomocy u prawnika. Bójka Mike'a z Paulem prowadzi do wypadku, w wyniku którego wszyscy widzą, co, a właściwie kto leży w bagażniku samochodu Betty.
ODCINEK 12 - Przetrwanie / „We're Gonna Be All Right - 41:27
Po serii nieudanych randek, Susan poznaje w końcu Dr. Rona. Gabrielle jest zdenerwowana, gdy w internecie pojawiają się jej stare zdjęcia. Wszystkie dzieci Scavo mają ospę, a Tom boi się nimi opiekować, żeby się nie zarazić. Bree zostaje aresztowana. Po miesiącach milczenia z Mike'm kontaktuje się Noah Taylor.
Dysk 4
ODCINEK 13 - Małe, sąsiedzkie wojny / „There's Something About A War" - 41:20
Gabrielle intryguje, aby usunąć siostrę Mary z życia Carlosa. Tom chce wrócić do pracy zawodowej. Pod fałszywym nazwiskiem, zgłasza się na rozmowę do firmy, w której pracuje Lynette. Dr Ron stara się zachowywać etycznie zgodnie z zasadami relacji doktor/pacjent, co nie bardzo jest po myśli Susan. Bree odkrywa tajemnice Applewhite'ów i chce się nią podzielić z przyjaciółkami. Gdy jednak Betty sama wyjawia jej sekret, Bree musi zachować twarz pokerzysty, by się nie zdradzić.
ODCINEK 14 - Ludzie i ludziska / „Silly People" - 41:22
Podejrzenia Bree, że jej sąsiadka, perfekcyjna pani domu Maxine Bennett coś ukrywa, potwierdzają się, gdy do domu Maxine wkraczają agenci FBI i odkrywają Xiao Mei, Chinkę, która była traktowana jak niewolnica. Dziewczyna trafia teraz pod opiekę Carlosa i Gabby , których zachwycają jej umiejętności gotowania i szycia. Tom stara się przypochlebić nowemu szefowi i Lynette musi podjąć drastyczne działania, by utrzymać przewagę. Susan, aby otrzymać ubezpieczenie, decyduje się na małżeństwo. Pomoc przychodzi z nieoczekiwanej strony.
ODCINEK 15 - Dziękuję bardzo / „Thank You So Much" - 41:25
Karl i Susan szukają obrączki, którą ta, w złości, wyrzuciła przez okno samochodu. Po natknięciu się na tę obrączkę w rzeczach Karla, Edie jest przekonana, że mężczyzna zamierza się jej oświadczyć. Matka Gabrielle pojawia się z interesującą propozycją. Bree pije coraz więcej. Zasypia podczas opieki nad dziećmi Lynette, które wymykają się z domu. Lynette jest wściekła, ale postanawia pomóc przyjaciółce.
ODCINEK 16 - Nie mamy wyjścia / „There Is No Other Way" - 41:22
Zach godzi się na spotkanie z Noahem Taylorem, po tym jak Noah, pod fałszywym oskarżeniem, doprowadził do aresztowania Paula. Stres związany z pracą dla Lynette odbija się niekorzystnie na Tomie. Gabby i Carlos rozpoczynają starania o adopcję dziecka, które niweczy osoba spotkana w ośrodku. Bree, w odpowiedzi na skargę Andrew, że uderzyła go, będac pod wpływem alkoholu, zaczyna chodzic na spotkania AA.. Susan, oszołomiona przed operacją, wyznaje Dr. Ronowi, że kocha ... Mike'a.
Dysk 5
ODCINEK 17 - Rozstania i powroty / „Could I Leave You" - 41:27
Gabby i Carlos, dowiadują się, jak można adoptować dziecko omijając ośrodek adopcyjny. Udział Bree w spotkaniach AA ma pomóc jej w sprawie skargi, którą złożył na nią Andrew... do czasu, gdy pijana zasypia w sklepowej przymierzalni. Podczas kolacji w swoim domu Susan zapewnia Dr. Rona, że nie kocha Mike'a. Lynette musi uporać się z pracownicą, by postąpiła w końcu tak jak ona sobie życzy.
ODCINEK 18 - Wszyscy mówią nie / „Everyone Say's Don't" - 41:20
Opiekun Bree z klubu AA ma problem ze swoim własnym uzależnieniem. Lynette nie wie co ma powiedzieć podczas przesłuchania w sprawie Andrew i Bree. Edie poznaje plany Susan i Karla i postanawia im wybaczyć... za pewną cenę. Przyjęcie zaręczynowe Edie na długo pozostanie wszystkim w pamięci.
ODCINEK 19 - Nie patrz na mnie / „Don't Look At Me" - 41:22
Gabby i Carlos dostają tymczasową opiekę nad Lily. Gabby beztrosko przekazuje swoje obowiązki Xiao Mei, co ma katastrofalne skutki. Felicia zadręcza Paula Yaoung doprowadzając go do granic wytrzymałości. Susan zmaga się ze swoimi uczuciami do Karla, który z kolei ponownie rozważa małżeństwo z Edie. Do Bree z niespodziewaną wizyta wpadają jej ojciec i macocha.
ODCINEK 20 - Nie tak miało być / „It Wasn't Meant To Happen" - 41:25
Gabby knuje, jak zmusić biologicznego ojca Lily do zrzeczenia się praw rodzicielskich. Po porzuceniu przez Karla, Edie wyciąga rękę do Susan, co sprawia, że ta czuje się jeszcze bardziej winna. Lynnete stara się pomóc swojemu szefowi ubarwić jego małżeństwo, co prowadzi do poważnych kłopotów w biurze. Bree podejmuje pewne działania, gdy opiekun Petera każe mu trzymać się od niej z daleka. Gdy Betty sprzedaje dom, Matthew i Danielle wymyślają plan, który ma zapobiec przeprowadzce.
Dysk 6
ODCINEK 21 - Teraz wiem / „I Know Things Now" - 41:25
Szef Lynette szuka haka na Toma, by go zwolnić. Wykaz służbowych wydatków Toma bardzo niepokoi Lynette. Po stracie adoptowanego dziecka, Gaby staje przed perspektywą utraty także Xiao Mei, która ma byc deportowana. Pod domem Susan Mike natyka się na węszacego prywatnego detektywa wynajetego przez Edie.Susan postanawia sama wyznać prawdę Edie, zmienia jednak zdanie, ale juz po wysłaniu listu. Andrew mści się na matce, wykorzystując największą słabość Petera.
ODCINEK 22 - Nikt nie jest sam / „No One Is Alone" - 41:26
Susan podejrzewa, że to Edie spaliła jej dom. Bree, po pozbyciu się Andrew, proponuje Susan i Julie, by się do niej wprowadziły. Lynette śledzi Toma podczas jego podrózy do Atlantic City i potwierdza swoje podejrzenia. Xiao Mei jest w ciąży, co powoduje niespodziewane problemy w domu. Danielle znajduje Matthew zamkniętego w piwnicy. Felicia chwyta się ekstremalnych środków w swej batalii z Paulem Youngiem.
ODCINEK 23 - Pamiętaj - Część 1 / „Remember - Part 1" - 41:25
Lynette poznaje prawdę o podróży Toma do Atlantic City, co będzie miało wpływ na ich dalsze życie. Gaby nabiera podejrzeń w stosunku do Carlosa i Xiao Mei. Zach podejmuje drastyczne działania, by zdobyć pieniądze na obronę Paula. Susan organizuje sobie nową kwaterę i czuje się rozdarta pomiędzy Mikem i Karlem.
ODCINEK 24 - Pamiętaj - Część 2 / „Remember - Part 2" - 41:19
Bree próbuje opuścic szpital psychiatryczny, gdy dochodzą do niej niepokojace wiesci o Matthew i Danielle. Plan Betty, by opuścic miasto z Calebem napotyka przeszkody. Wyprawa do dentysty ujawnia więcej, niż Mike oczekiwał. Susan planuje oświadczyć sie Mike'owi. Zbrojna konfrontacja okazuje się tragiczna dla jednego z mieszkańców Wisteria Lane.
EAN 5907610732992
Dział DVD
Data premiery 2008-06-09
Tytuł oryginalny Desperate Housewives Season 2
Tytuł czeski Zoufalé manželky
Kraj wydania Polska
Kraj USA
Rok produkcji 2010, 2008
Termin premiery kinowej 2005-09-08
Reżyseria Bethany Rooney, Randy Zisk, David Grossman, Ron Underwood, Wendey Stanzler, Tony Plana, Arlene Sanford, Ken Whittingham, Stephen Cragg, Robert Duncan McNeill, Jeff Melman, John David Coles, Jennifer Getzinger, Fred Gerber, James Hayman, Charles McDougall, Larry Shaw, Matthew Diamond, Sanaa Hamri, Scott Ellis, Tara Nicole Weyr, David Warren, Lonny Price, Jeff Greenstein, Tom Cherones, Pam Thomas, Jay Torres, Andrew Doerfer
Scenariusz Kevin Murphy, Sara Parriott, Josann McGibbon, Tom Spezialy, Joe Keenan, Katie Ford, David Flebotte, Jeff Greenstein, Peter Lefcourt, Oliver Goldstick, Chris Black, Alexandra Cunningham, Adam Barr, Ellen Herman, David Schulner, Christian McLaughlin, Wendy Mericle, Alan Cross, Patty Lin, Valerie Ahern, Matthew Berry, Bruce Zimmerman, Jeffrey Richman, Bob Daily, Sheila R. Lawrence, Jamie Gorenberg, Jordon Nardino, Susan Nirah Jaffee, Brian Tanen, Marco Pennette, Jenna Bans, Anne Flett-Giordano, Tracey Stern, Kevin Etten, Lori Kirkland Baker, Chuck Ranberg, Cindy Appel, Dahvi Waller, Jason Ganzel, John Pardee, Joshua Senter, Joey Murphy, Annie Weisman, Brian A. Alexander, Valerie Brotski, John Paul Bullock III, Scott Sanford Tobis, David Schladweiler, Jim Lincoln
Muzyka Steve Jablonsky, Steve Bartek
Studio Buena Vista
Kategoria wiekowa (MPAA) TV-PG
Czas trwania 984
Dodatki
 • bezpośredni dostęp do scen
Sezon 2
Obraz 16:9, 1,78:1 anamorficzny
Region DVD 2
Opakowanie BOX
Liczba nośników [6xDVD]
Dźwięk
 • Dolby Digital 2.0 polski
 • Dolby Digital 5.1 angielski
 • Dolby Digital 5.1 rosyjski
Napisy
 • polskie
 • angielskie
 • rumuńskie
 • słowackie
 • hebrajskie
 • portugalskie
 • tureckie
 • serbskie
 • rosyjskie
 • węgierskie
 • greckie
 • czeskie
 • chorwackie
 • bułgarskie
 • arabskie