IMDB

DVD
Gotowe na wszystko Sezon 1+2+3+4+5+6+7 Pakiet [36DVD]

1 29999

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska749
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 7 godzin 54 minut,
a otrzymasz produkt już jutro!

Sprawdź warunki
Kategoria Tajemnicze | Seriale zagraniczne | Komedie | Romantyczne
Reżyseria Robert Duncan McNeill, David Grossman, Arlene Sanford więcej
Obsada Danny Trejo, Karen Strassman, Brian George więcej
Polska wersja
Napisy
Dźwięk
Opis Sezon 1
Odwiedź najsłynniejsze przedmieścia Ameryki i poznaj tajemnice pieczołowicie skrywane za fasadą idealnie przystrzyżonych trawników. Na nowo przeżyj każdą minutę najgorętszego serialu telewizyjnego ostatnich lat i przypomnij sobie początki tej niezwykłej, wciągającej historii. Poznaj głęboko skrywane sekrety seksownych gospodyń domowych oraz ich wścibskich sąsiadów, oglądając pierwszy sezon "Gotowych na wszystko". To uzależniająca rozrywka w najlepszym wydaniu!

Sezon 2
Liczne sekrety zostaną odkryte, lecz gospodynie domowe z Wisteria Lane szybko pogrążą się w mroku kolejnych plotek oraz intryg. Jeśli wydawało ci się, że atmosfera serialu nie może stać się jeszcze bardziej gorąca i zmysłowa, obejrzyj drugi sezon "Gotowych na wszystko" i zobacz, z jakimi kłopotami będą musiały zmierzyć się seksowne bohaterki, gdy w ich życiu pojawi się nowa sąsiadka oraz jej przystojny, nastoletni syn.

Sezon 3
Gospodynie z Wisteria Lane wiedzą, jak prać rodzinne brudy. Przekonaj się o tym, oglądając gorący od intryg i parujący namiętnością trzeci sezon "Gotowych na wszystko", którego każdy odcinek wręcz tryska szokującymi sekretami i ekscytującymi wydarzeniami. W praniu wyjdą plotki na temat nowej miłości Susan, małżeństwa Bree z Orsonem, romansu Gabrielle oraz rodzinnych kłopotów Lynette. Skandale i intrygi jeszcze nigdy nie miały tak słodkiego smaku!

Sezon 4
Zobacz, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami domów na Wisteria Lane, oglądając czwarty sezon uwielbianego na całym świecie, serialu "Gotowe na wszystko". Poczuj dreszcz emocji, odkrywając najnowsze skandale i pikantne tajemnice pięknych gospodyń domowych. Najbardziej pożądane kobiety w telewizji powracają, tym razem w towarzystwie nowej sąsiadki, która jeszcze bardziej rozpali najsłynniejsze przedmieścia w Ameryce.

Sezon 5
Lata mijają, ale desperacja trwa wiecznie. Więzy przyjaźni oraz wspólne sekrety na dobre połączyły królowe najsłynniejszych amerykańskich przedmieść. Jak na relacje sąsiadek wpłynie nowy, tajemniczy mąż Edie? Czy poradzą sobie one z odejściem jednej z gospodyń? Obejrzyj pełen intryg, przełomowy piąty sezon "Gotowych na wszystko" i poznaj dalsze losy uwodzicielskich kobiet z przedmieść.

Sezon 6
Poznaj dalsze losy seksownych gospodyń domowych z Wisteria Lane i przeżyj wraz z nimi każdą namiętną, zabawną i mroczną chwilę z intrygującego sezonu szóstego! Tym razem tajemnice i tragedie połączą bohaterki "Gotowych na wszystko" jak nigdy wcześniej! Królowe najsłynniejszych amerykańskich przedmieść są zaniepokojone pojawieniem się w okolicy nowych sąsiadów, którzy najwyraźniej mają wiele do ukrycia, a gdy na Wisteria Lane rozbija się awionetka, powodując śmierć kilku osób, wszyscy zaczynają zastanawiać się nad swoim życiem i podejmowanymi wyborami.

Sezon 7
Przygotuj się na kolejną porcję ostrej akcji, soczystych tajemnic i pikantnych dowcipów w kipiącym od namiętności siódmym sezonie Gotowych na wszystko. Tym razem seksowne gospodynie z Wisteria Lane będą musiały stawić czoła nowej rywalce (Vanessa Williams), która wprowadzi jeszcze więcej zamętu w ich skomplikowane i pełne intryg życie. Renee zacznie spędzać więcej czasu z Tomem, wzbudzając tym zazdrość Lynette. Bree zainteresuje się Keithem (Brian Austin Green), Gabrielle odkryje szokującą tajemnicę z przeszłości, a Susan podejmie bardzo... nietypową pracę. Zamieszki w sąsiedztwie tylko podgrzeją i tak już gorącą atmosferę..., Sezon 1: Napisy: czeskie, węgierskie, hebrajskie, greckie, tureckie, rosyjskie, portugalskie

Sezon 2: Napisy: węgierskie, czeskie, hebrajskie, greckie, tureckie, rosyjskie, portugalskie

Sezon 3: Napisy: węgierskie, czeskie, portugalskie, greckie, bułgarskie

Sezon 4: Napisy: węgierskie, czeskie, rosyjskie, hebrajskie, greckie, ukraińskie

Sezon 5: Napisy: czeskie, węgierskie, słowackie, rosyjskie.
Dźwięk: Dolby Digital 2.0 czeski

Sezon 6: Napisy: czeskie, węgierskie, hebrajskie, greckie, bułgarskie, słowackie, rosyjskie, ukraińskie.
Dźwięk: Dolby Digital 2.0 czeski

Sezon 7: Dźwięk: Dolby Digital 2.0 polski, Dolby Digital 5.1 angielski
EAN 4009900452308
Dział DVD
Tytuł oryginalny Desperate Housewives
Kraj USA
Rok produkcji 2004, 2009, 2005, 2006, 2010, 2007, 2008
Termin premiery kinowej 2005-09-08
Reżyseria Robert Duncan McNeill, David Grossman, Arlene Sanford, Charles McDougall, Bethany Rooney, Wendey Stanzler, Fred Gerber, Jeffrey Melman, David Warren, Marc Cherry, Larry Shaw
Muzyka Steve Jablonsky, Steve Bartek
Studio Buena Vista
Kategoria wiekowa (MPAA) TV-PG
Sezon 7, 1, 2, 3, 4, 5, 6
Dodatki bezpośredni dostęp do scen, menu interaktywne
Obraz 16:9, 1,78:1
Region DVD 2
Opakowanie BOX
Liczba nośników [36xDVD]
Napisy
  • polskie
  • angielskie
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski
  • Dolby Digital 5.1 angielski
  • Dolby Digital 2.0 czeski
  • Dolby Digital 2.0 rosyjski
  • Dolby Digital 2.0 węgierski