IMDB

DVD
Fimbusie: Poznajcie Fimbusie (BBC) [DVD]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Seriale zagraniczne | Dla dzieci
Kraj wydania Polska
Reżyseria Helen Sheppard, Vivienne Cozens, Adrian Hedley więcej
Obsada Justin Fletcher, Kate Harbour, John Tobias więcej
Polska wersja
Dźwięk
Napisy
Opis Fimbusie, to serial stworzony z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, wymyślony tak aby stymulować ich naturalną ciekawość świata. Fimbusie są stworkami, o podobnej do dziecięcej radości poznawania świata i radosnym do niego nastawieniu. Ciepłe, tryskające energią, otwarte i skore do zabaw, Fimbusie interesują się wszystkim w koło. Nie istnieją dla nich rzeczy niemożliwe.
Wyrusz z nami w podróż, do magicznego miejsca, do ukrytej doliny, zamieszkanej przez trzy, pasiaste wyjątkowe stworzonka i poznaj ich niezwykłe przygody. W tym miejscu wyobraźnia jest niczym nie ograniczona. Kiedy jesteś, małym dzieckiem, każdy dzień jest dla ciebie niezwykłą przygodą. Twórcy serialu starali się aby stworzony przez nich świat oddawał wszystkie niespodzianki i możliwości jakie otwierają się przed maluchami podczas ich przygód. Jeżeli dodamy do tego, piosenki, tańce, opowieści i zabawy, wymyślone z myślą o tym aby bawić i uczyć, to każde dziecko będzie mogło powiedzieć, że miło jest spędzać czas z Fimblami!
Fimbusie to magiczny serial. Nie ma takiego serialu dla najmłodszych, doskonale uzupełnia i kontynuuje to co oferują Teletubisie i Dobranocny ogród.
EAN 5906619089045
Dział DVD
Data premiery 2009-05-28
Tytuł oryginalny Fimbles
Kraj Wielka Brytania, Wielka Brytania
Kraj wydania Polska
Rok produkcji 2002, 2004
Reżyseria Helen Sheppard, Vivienne Cozens, Adrian Hedley, Ursula McCulloch, Julian Kemp, Jamie Langton
Scenariusz Chris Ellis, Laura Beaumont, David Lloyd, Simon Nicholson, Wayne Jackman, Jan Page, Rachel Murrell, Richard Bird, Simon Grover, Andrew Viner, Simon Davies, Mike James, Mellie Buse, Nicola Barton, Tamsin Heatley, Adrian Hedley, Don Arioli, Chris Sievey, Alan MacDonald, Christine Secombe, Robin Stevens, Lucinda Whiteley, Alan Riley, Rosemary Barratt, Toby Rushton, Claire Palmier, Lucy Murphy, Christopher Lillicrap, Judy Whitfield, Mellie Buise, Sarah Hayes, Su Hurrell
Czas trwania 80
Dodatki
  • bezpośredni dostęp do scen
Obraz 4:3, 1,33:1
Region DVD 2
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski
Napisy
  • polskie