IMDB

BLU-RAY
Dawno temu w trawie (Disney) [Blu-Ray]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Przygodowe | Dla dzieci | Animacja | Fantasy
Powiązania Disney DVD i Blu-ray, Mega Wyprzedaż po Dniu Dziecka!! Blu-Ray'e Dream Works i Disney taniej niż DVD!!! Już od 9,99!!!
Cykl Pixar Animacja
Reżyseria John Lasseter, Andrew Stanton
Obsada Jess Harnell, Carlos Alazraqui, Debi Derryberry więcej
Polska wersja
Napisy
Dźwięk
Opis Życie na Wyspie Mrówek dalekie jest od sielanki. Co roku, wraz z nadejściem jesieni, horda koników polnych pod wodzą bezwzględnego Hoppera napada na kolonię mrówek i zabiera lwią część zapasów, które przezorne owady zgromadziły z myślą o zimie. Domorosły naukowiec i niestrudzony wynalazca Flik stara się znaleźć wyjście z tej beznadziejnej sytuacji. Wyrusza na poszukiwanie obrońców swojej koloni. Kiedy spotyka grupę niewydarzonych artystów z pobliskiego cyrku pcheł sądzi, że ma do czynienia z oddziałem walecznych komandosów i zaprasza ich na Wyspę Mrówek. Cyrkowcy zaś są pewni, że mrówka chce im zaproponować gościnne występy. Gdy jednak prawda wychodzi na jaw wszyscy, ramię w ramię stają do konfrontacji z okrutnym Hopper'em i jego bandą.
EAN 5907610737133
Dział BLU-RAY
Data premiery 2011-04-15
Tytuł oryginalny Bug's Life, A
Cykl Pixar Animacja
Kraj USA
Rok produkcji 1998
Reżyseria John Lasseter, Andrew Stanton
Scenariusz David Reynolds, Joe Ranft, John Lasseter, Andrew Stanton, Robert Lence, Jorgen Klubien, Bob Shaw, Jason Katz, Don McEnery, Geefwee Boedoe
Muzyka Randy Newman
Studio Walt Disney Home Video, Pixar
Nominacje do Oscara 1
Czas trwania 91
Dodatki bezpośredni dostęp do scen, Krótkometrażówki, Okrągły stół filmowców, Komentarz audio, Rolka Pchełki, Porównanie szkicu do filmu, Niewykorzystane sekwencje, Etapy produkcji, Wywiady z bohaterami, Wpadki i wiele więcej!
Obraz 16:9, 2,35:1
Rozdzielczość 1080p
Region Blu-Ray B
Opakowanie blu-ray case
Liczba nośników [1xBLU-RAY]
Napisy
  • polskie
  • angielskie
Dźwięk
  • Dolby Digital 5.1 polski
  • DTS-HD Master Audio 5.1 angielski