KSIĄŻKA
Co robi Pucio - Marta Galewska-Kustra [KSIĄŻKA]

1599

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Paczka w RUCHu799
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 20 godzin 34 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze !

Sprawdź warunki
Kategoria Pozostałe
Seria Pucio
Autor Marta Galewska-Kustra
Ilość stron 28
Okładka twarda
Opis

Na kartach tej małej książeczki znajdziecie ulubionego bohatera dzieci w codziennych sytuacjach. Każda z nich to okazja do zapoznania się z najbardziej podstawowymi rzeczownikami i czasownikami. Korzystajcie z książki tak, jak pozwalają na to rozwój i potrzeby waszego malucha. Możecie posadzić sobie dziecko na kolanach, położyć na brzuszku i postawić książkę przed nim czy w końcu oglądać ją, leżąc razem na plecach na podłodze. Ważne, byście wskazywali palcem obiekty, powtarzali zastosowane słowa (także w życiu codziennym), wyraźnie intonowali i zabarwiali emocjonalnie swoje wypowiedzi.

Więcej wyrazów z podstawowego słownika dziecka znajdziecie w książce \"Pucio mówi pierwsze słowa\".

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra - logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych \"Z muchą na luzie ćwiczymy buzie\" i \"Pucio uczy się mówić\".

Więcej informacji na www .facebook.com/marta.galewskakustra.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić \"pracę na etacie\" i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

EAN 9788310134691
Dział KSIĄŻKA
Data premiery 2019-04-03
ISBN 978-83-10-13469-1
Seria Pucio
Autor Marta Galewska-Kustra
Rok wydania 2019
Ilość stron 28
Okładka twarda
Liczba nośników [1xKSIĄŻKA]
Szerokość (razem z opakowaniem) 135
Długość (razem z opakowaniem) 135
Wysokość (razem z opakowaniem) 20