CD (AUDIOBOOK)
Bieguni - Olga Tokarczuk [AUDIOBOOK]

3599

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska749
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 2 dni 11 godzin 40 minut,
a otrzymasz produkt już w wtorek!

Sprawdź warunki
Kategoria Literatura piękna zagraniczna
Autor Olga Tokarczuk
Opis

Jedna z najgłośniejszych i najszerzej komentowanych powieści ostatnich lat.

Pierwsza polska książka uhonorowana Międzynarodową Nagrodą Bookera, otrzymała również Literacką Nagrodę Nike 2008 i nominację do National Book Award 2018.

Co mamy wspólnego z biegunami - prawosławnym odłamem starowierców, ludźmi, którzy zło oswajają ruchem? Ile jest w nas z biegunów?

Od dawnych sułtańskich pałaców przez siedemnastowieczne gabinety osobliwości po współczesne hale odlotów - Olga Tokarczuk zabiera czytelników w niezwykłą podróż przez różne miejsca i czasy. Zaprasza do wspólnego oswajania migotliwej, fragmentarycznej rzeczywistości, do porzucania utartych szlaków.

Ta powieść nie ma granic - dzieje się na całym świecie.

"Czym jest powieść? Książkę zdobywczyni Międzynarodowej Nagrody Bookera czyta się jak wnikliwą odpowiedź na to właśnie pytanie (?). Biegunów cechuje charakterystyczna dla intymnego dziennika fragmentaryczność i mariaż magii z atmosferą cudowności. To zaskakująca, zabawna podróż do najbardziej nieuchwytnego z miejsc - istoty człowieczeństwa".

"ENTERTAINMENT WEEKLY"

"Oryginalna, pasjonująca i znakomicie napisana".

"LE FIGARO"

Audiobook w wyjątkowej interpretacji Olgi Tokarczuk oraz zaproszonych przez nią aktorów: Magdaleny Cieleckiej, Agaty Kuleszy, Danuty Stenki, Mariusza Bonaszewskiego i Wiktora Zborowskiego.

EAN 9788308065600
Dział CD (AUDIOBOOK)
Data premiery 2019-02-13
ISBN 978-83-08-06560-0
Autor Olga Tokarczuk
Rok wydania 2019
Opakowanie digipack
Liczba nośników [1xAUDIOBOOK]