BLU-RAY
Auta / Bujdy na resorach odcinki specjalne Złomka (Disney) Pakiet [2Blu-Ray]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Dla dzieci
Powiązania Auta na DVD i Blu-ray, Disney DVD i Blu-ray
Kraj wydania Polska
Reżyseria Joe Ranft, John Lasseter
Obsada Jess Harnell, Cheech Marin, Bill Farmer więcej
Polska wersja
Dźwięk
Napisy
Opis Zestaw składa się z:
Auta (Disney) [Blu-ray]
Kolejna superprodukcja studia Pixar. Tym razem widzowie zostają przeniesieni do świata samochodów. Nowa gwiazda sezonu, młody, szybki i ambitny Zygzak McQueen przygotowywuje się do startu w wielkim wyścigu o Mistrzostwo Złotego Tłoka. Przez przypadek zamiast do Kalifornii, trafia do zapomnianego miasteczka Chłodnica górska, nieopodal słynnej amerykańskiej trasy 66. Tam poznaje jego niezwykłych mieszkańców którzy nauczą go, że wygrane wyścigi nie są w życiu najważniejsze. Najnowocześniejsza animacja, wspaniała historia oraz duża dawka humoru, którą w polskiej wersji językowej dostarczyli znakomici aktorzy, z Piotrem Adamczykiem, Danielem Olbrychskim, Dorotą Segdą i Witoldem Pyrkoszem na czele, rozbawi każdego niezależnie od wieku
Bujdy na resorach - odcinki specjalne Złomka (Auta) (Disney) [Blu-ray]
Seria krótkich filmów dla najmłodszych wyprodukowana przez wytwórnię Pixar. W epizodach poznajemy kolejne przygody Złomka i McQueena, znanych z filmu pełnometrażowego "Auta". W każdej historyjce Złomek opowiada McQueenowi pewną historię, która mu się przydarzyła. Kiedy Zygzak upewnia się, czy przygoda przyjaciela faktycznie miała miejsce, ten odpowiada "przecież też tam byłeś" i kontynuuje opowieść, wplątując w nią także swojego towarzysza.
Wśród materiałów zamieszczonych na płycie znajdziesz dwa zupełnie nowe odcinki – „Złomek na tropie” oraz „Złomek w pełni”.
EAN 4009900452139
Dział BLU-RAY
Kraj wydania Polska
Rok produkcji 2006
Reżyseria Joe Ranft, John Lasseter
Studio Walt Disney Home Video, Pixar
Dodatki
  • bezpośredni dostęp do scen
Obraz 16:9
Region Blu-Ray B
Liczba nośników [2xBLU-RAY]
Dźwięk
  • Dolby Digital 5.1 polski
  • Dolby Digital 5.1 angielski
Napisy
  • polskie