ZABAWKA
Aqua Dragons Zestaw podstawowy

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Pozostałe zabawki
Opis Aqua Dragons to żywe gatunki wodne z rodziny skorupiaków. Ich jaja mają niesamowitą naturalną zdolność zwaną cryptobiosis, która pozostawia je przy życiu, ale w stanie hibernacji, dzięki czemu mogą się obudzić po wielu latach, potrzebują do tego tylko wody.
Aqua Dragons żyły w morzach i słonych jeziorach na Ziemi przez miliony lat, nawet wtedy gdy po Ziemi wędrowały dinozaury!
Ich bardzo wydajny sposób życia oraz proces reprodukcji umożliwił im przetrwanie do dnia dzisiejszego, prawie tak samo jak było to miliony lat temu. Badania wykazały, że jaja przechowywane w szczelnie zamkniętych pojemnikach przez okres do 20 lat wciąż wylęgały, na skutek kontaktu z wodą.
A więc Aqua Dragons są prawdziwymi małymi podróżnikami, które potrafią wyrastać i dorastać w domu, budząc je z ich hibernacji.
Aqua Dragons są jednocześnie najlepszą zabawką i zwierzątkiem domowym, w które ciekawe dzieci oraz miłośnicy zwierząt wkładają całe swoje serce.
Wylęganie i rozwijanie Aqua Dragons pomaga dzieciom nauczyć się najważniejszych wartości, takich jak dbanie o żyjącą istotę, odpowiedzialności, opieki nad nimi, a także traktowania żywych zwierząt z szacunkiem. Produkt jest również wysoce edukacyjny pod względem nauki, anatomii, biologii, biologii morskiej, a nawet historii i geografii.
Zestaw podstawowy (jajka, pokarm, pipetka, miarka do pokarmu, plastikowe akwarium bez lampki)
EAN 8437006044868
Dział ZABAWKA
Tytuł oryginalny Aqua Dragons Zestaw podstawowy w folii
Marka inna
Wiek od 6 lat
Dla kogo? dla chłopców i dziewczynek
Liczba elementów 1 zestaw
Liczba nośników [1xZABAWKA]
Szerokość (razem z opakowaniem) 150
Wysokość (razem z opakowaniem) 41
Długość (razem z opakowaniem) 160