IMDB

DVD
Allo Allo! Sezon 3 odcinki 1-6 + BONUS (BBC) [2DVD]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Komedie | Historyczne | Seriale zagraniczne | Wojenne
Powiązania BBC
Kraj wydania Polska
Reżyseria David Croft, Martin Dennis, Richard Boden więcej
Obsada Stephen Churchett, Michael Sheard, Richard Marner więcej
Polska wersja
Dźwięk
Napisy
Opis Farsa z czasów II wojny światowej, w której bez skrupułów ośmieszani są Niemcy, Francuzi, Włosi i Anglicy. Akcja serialu rozgrywa się w okupowanej przez faszystów Francji, w małym prowincjonalnym miasteczku. W uroczej knajpce bywają dosłownie wszyscy: fajtłapowaci niemieccy oficerowie, namiętne partyzantki z miejscowego Ruchu Oporu, zagubieni angielscy jeńcy, włoscy brygadierzy i sepleniący żandarm. Właściciel tego przybytku Rene (Gordon Kaye) dzielnie odpiera ataki ze wszystkich stron i znajduje czas, by romansować pod bokiem swojej naiwnej żony...
Na płytach 6 odcinków:
Odcinek 1
Flick dowiaduje się, że komuniści ukradli jego kiełbasę i domagają się za nią okupu. Powstaje plan, aby to Rene przekazał okup, po czym pułkownik ze swoimi ludźmi będzie mógł zastawić pułapkę na komunistów i odzyskać pieniądze.
Odcinek 2
Pies Grubera dobiera się do kiełbasy, w której ukryty jest obraz. Rene namawia Grubera do wykonania jeszcze jednej kopii. W tym czasie ukradziony silnik od kosiarki zostaje ukryty w fotelu inwalidzkim Fanny.
Odcinek 3
Maria zostaje uwięziona w zamku przez van Klinkerhoffena z kiełbasą, w której schowana jest "Madonna z wielkim cycem", podczepioną do biustu. Generał w końcu odkrywa kiełbasę i chowa ją do szafy.
Odcinek 4
Próba uwolnienia lotników przy pomocy starego samolotu, z wykorzystaniem podwiązek i silnika od kosiarki von Klinkenhoffera, powodzi się. W tym czasie Gruber dostaje obraz "Madonny z wielkim cycem" do skopiowania, mimo że teściowa Rene z głodu odgryzła róg obrazu, na którym widniał podpis.
Odcinek 5
Rene ukrywa "Madonnę z wielkim cycem" za płótnem starego obrazu. Generał zauważa, że ów stary obraz to dzieło van Gogha i konfiskuje je. W tym czasie Brytyjscy lotnicy dostają nowe przebrania – kelnerki i prostytutki.
Odcinek 6
Lotnicy ukrywają się w kostnicy przebrani za prostytutki, czekając, żeby przebić się tunelem do obozu jenieckiego, tam ukryć i zdobyć nowe mundury. "Madonna z wielkim cycem" ukryta za płótnem van Gogha zostaje oddana Gruberowi na przechowanie.
Dodatkowy odcinek:
"The gateau from the Chateau"
EAN 5906619082565
Dział DVD
Tytuł oryginalny 'Allo 'Allo! Season 3
Kraj wydania Polska
Kraj Wielka Brytania, Wielka Brytania
Rok produkcji 2009, 1986, 1982
Reżyseria David Croft, Martin Dennis, Richard Boden, John B. Hobbs, Mike Stephens, Susan Belbin, Robin Carr, Sue Longstaff
Scenariusz David Croft, Jeremy Lloyd, Ian Davidson, John T. Chapman, Ronald Chesney, Ronald Wolfe, Paul Adam
Muzyka David Croft, Roy Moore
Czas trwania 180
Dodatki bezpośredni dostęp do odcinków, bonusowy odcinek "The gateau from the Chateau" (druga płyta)
Obraz 4:3, 1,33:1
Region DVD 1, 2, 3, 4, 5, 6
Liczba nośników [2xDVD]
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski
  • Dolby Digital 5.1 angielski
Napisy
  • polskie