IMDB

DVD
ALIAS - Agentka o stu twarzach Sezon 1 [6DVD]

49999

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska999
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 9 godzin 26 minut,
a otrzymasz produkt już jutro!

Sprawdź warunki
Kategoria Tajemnicze | Seriale zagraniczne | Akcja | Sensacyjne | Przygodowe | Dramaty
Powiązania Disney DVD i Blu-ray
Kraj wydania Polska
Reżyseria Daniel Attias, Brad Turner, Craig Zisk więcej
Obsada Christian Slater, David Cronenberg, Victor Garber więcej
Polska wersja
Dźwięk
Napisy
Opis „Nazywam się Sydney Bristow. Siedem lat temu zostałam zwerbowana do SD-6, ponoć tajnego wydziału CIA. Zostałam szpiegiem. Miałam nic nikomu nie mówić. Myślałam, że pracuję dla rządu, dopóki nie powiedziałam o SD-6 swojemu narzeczonemu, który natychmiast zginął. Wtedy odkryłam prawdę - SD-6 to tajna komórka terrorystyczna. Okazało się, że pracuję dla wroga, z którym miałam walczyć. Postanowiłam zatem go zniszczyć. Zostałam podwójną agentką. Moim opiekunem w CIA jest Michael Vaughn, a jedynym sprzymierzeńcem w SD-6 inny podwójny agent - człowiek, którego prawie nie znam... mój ojciec."
Zobacz serial, który na zawsze odmienił bieg telewizji! Agentka o stu twarzach Stworzona przez J.J. Abramsa, twórcę fenomenalnych Zagubionych, to idealna rozrywka dla każdego wielbiciela sensacji, tajemnicy i niespodziewanych zwrotów akcji. Poznaj Sydney Bristow w rolę której wcieliła się laureatka Złotego Globu® Jennifer Garner. Niesamowite gadżety, tajne misje i brawurowa fabuła - wszystko to gwarantuje Pierwszy Sezon światowego fenomenu o kryptonimie ALIAS!
ODCINEK 1 - Godzina prawdy (66:19)
Sydney Bristow, studentka literatury i agentka na usługach CIA, pracująca w tajnej jednostce organizacji o nazwie SD-6 wyjawia swój szpiegowski sekret narzeczonemu, który ginie następnego dnia. Zdradzona przez swoich przełożonych kobieta zaczyna odkrywać prawdę dotyczącą swojej pracy i gotowa na wszystko, decyduje się zostać podwójną agentką.
ODCINEK 2 - Na dwa fronty (45:31)
Teraz, jako podwójna agentka Sydney marzy tylko o jednym, całkowitym zniszczeniu SD-6. Jednak jak szybko wychodzi na jaw, że nie jest to wcale takie łatwe. W tym czsie Will na własną rękę rozpoczyna śledztwo dotyczące śmierci Danny'ego. Bristow zostaje wysłana do Moskwy, by zdobyć tajne dane dla SD-6, Vaughn robi wszystko, by CIA również miało do nich dostęp.
ODCINEK 3 - Pozdrowienia z Madrytu (42:06)
Sydney wraz z partnerem Dixonem jadą do Madrytu, by zdobyć walizkę zawierającą tajne rysunki XV-wiecznego wizjonera Milo Rambaldiego. W pogoń za tym samym skarbem wyruszają również Rosjanie, a wśród nich największa przeciwniczka Syd - Anna Espinosa.
ODCINEK 4 - Złamane serce (44:03)
Misja w Madrycie trwa. Sydney i jej rosyjska nemezis Anna zostają ofiarami własnej próżności, w wyniku czego mają tylko kilka sekund, by zapamiętać tajny kod zawarty na manuskrypcie Rambaldi'ego. Następnym przystankiem tej misji jest niewielki kościół w Máladze, gdzie obie panie stają ramię w ramię...
ODCINEK 5 - Sobowtór (44:50)
Będąca w São Paulo, Sydney obserwuje jak lekarze wszczepiają w ciało Patela śmiercionośną bombę. By uratować konferencję i mężczyznę, wspólnie z Dixonem, agentka decyduje się uprowadzić działacza na rzecz pokoju i rozbroić ładunek nim będzie za późno. Will natomiast kontynuuje poszukiwania prawdy dotyczącej śmierci Danny'ego, które prowadzą go do tajemniczej (i rzekomo martwej) kobiety.
ODCINEK 6 - Kalkulacje (44:41)
Zdruzgotana śmiercią czterech agentów CIA Sydney czuje się odpowiedzialna za ich stratę i zaczyna kwestionować swoją misję. Tymczasem ojciec Syd, również podwójny agent zostaje przeniesiony, by pracować u boku córki. Kiedy para wreszcie zaczyna się dogadywać, dokumenty dostarczone przez Vaughna odnośnie przeszłości Jacka rzucają nowe światło na śmierć matki Sydney i jednocześnie oddalają ojca od córki.
ODCINEK 7 - Barwy nieba (44:02)
Zamknięta i uwięziona w murach szpitala psychiatrycznego w Bukareszcie, Sydney musi nie tylko uwolnić się od „terapii" prądem, lecz przede wszystkim oswoić z myślą, że człowiek, którego ma ochraniać zabił jej narzeczonego. Jack wypomina Vaughnowi wyciągnięcie jego teczki z archiwum.
ODCINEK 8 - Prawdziwe kłamstwa (44:44)
Mimo obecności znajomej rosyjskiej rywalki Sydney udaje się zdobyć tajemniczy wynalazek Rambaldi'ego - XV-wieczny zegar słoneczny. Jej radość przerywa wiadomość, że SD-6 odkryło w swoich szeregach kreta... Will kontynuuje swoje śledztwo pomijając zakazy swojego wydawcy.
ODCINEK 9 - Mea Culpa (45:06)
Kiedy Sydney używa pomocy CIA, by uratować Dixona, Dreyer przekonuje Sloane'a, że to właśnie Bristow jest kretem. Kiedy ten wydaje wyrok śmierci na agentkę, Jack rozpoczyna wyścig z czasem, by ocalić córkę...
ODCINEK 10 - Święta to za mało (44:28)
Po operacji plastycznej i licznych oszustwach, niebezpieczny handlarz bronią, Hassan, pozostaje na wolności. SD-6 wysyła Sydney do Kenii, by wytropiła zbrodniarza i oddała go Sloane'owi, który pragnie jego głowy. CIA ma co do człowieka jednak inne plany. Syd i Jack muszą teraz zmusić zbrodniarza do współpracy i upozorować jego śmierć...
ODCINEK 11 - Wyznanie (44:37)
Po niebezpiecznej misji w Kenii, Sydney zostaje wysłana do Grecji, gdzie na tronie handlarzy bronią zasiadł nowy lord, Minos Sakkoulas. Zadaniem agentki jest zdobycie danych z jego komputera. W podwójnej misji Syd musi skopiować dane, przekazać je CIA, a następnie podrzucić fałszywe informacje SD-6.
ODCINEK 12 - Zemsta: część pierwsza (45:01)
Wieści o agenturalnej przeszłości i powiązaniach z KGB matki całkowicie wyprowadzają Sydney z równowagi. Zdecydowana złożyć rezygnację w SD-6 agentka udaje się ostatni raz do Sloane'a. Jej plany krzyżuje atak na siedzibę ponoć tajnej sekcji CIA. McKenas Cole (gościnny udział Quentina Tarantino), dawny sprzymierzeniec szefa SD-6, zrobi wszystko, by dostać się do skrytki z tajemniczą zawartością powiązaną z Rambaldim. Teraz, kiedy wszyscy pracownicy zostali wzięci do niewoli, tylko Syd i Jack mogą ich wyswobodzić i uratować budynek przed wysadzeniem. Tylko czy zechcą ratować wrogów?
ODCINEK 13 - Zemsta: część druga (45:19)
Ukryta w przewodach wentylacyjnych Sydney musi nie tylko zmienić kod otwierający sejf SD-6, lecz przede wszystkim rozbroić trzy ładunki C-4 rozmieszczone w budynku. Uwięziony Dixon wysyła wiadomość z prośbą o pomoc do CIA. Dla kogo pracuje McKenas Cole i jakie sekrety wyjawi to włamanie? Zobacz jeden z najbardziej efektownych odcinków sezonu!
ODCINEK 14 - Światła Las Vegas (44:59)
Sydney i Dixon zostają wysłani do Las Vegas, gdzie przebywa również Francine ze swoim narzeczonym. Teraz Bristow musi nie tylko powstrzymać swoją przyjaciółkę przed poślubieniem nieodpowiedniego człowieka, lecz przede wszystkim skopiować dane z jednego z najbardziej zabezpieczonych komputerów w Las Vegas. Przed misją agentki w Moskwie, Vaughn dokonuje osobistego wyznania.
ODCINEK 15 - Strona nr 47 (45:04)
Sydney wraca z Moskwy z zarejestrowanym nagraniem spotkania Sarka z tajemniczym człowiekiem pociągającym za sznurki nielegalnego handlu bronią. W tym czasie śledztwo Willa przyjmuje nieoczekiwany zwrot. Dixon i Syd zostają wysłąni do Tunezji, gdzie czeka na nich nie tylko kolejny manuskrypt Rambaldi'ego, ale także i Sark.
ODCINEK 16 - Przepowiednia (44:44)
Po odkryciu 47 strony manuskryptu Rambaldiego, Sydney staje się centrum zainteresowania całej agencji. Wszystko na skutek niesłychanego podobieństwa agentki do naszkicowanej przez wynalazcę kobiety. Co więcej, napis widniejący przy rysunku głosi hasło „przepowiednia". By odczytać resztę inskrypcji potrzebny jest jednak kod, który, jak ujawnia Jack, znajduje się w Watykanie. Sydney przekonuje Vaughna, by włamać się do skarbca stolicy kościoła katolickiego...
ODCINEK 17 - Pytania i odpowiedzi (44:45)
Po odczytaniu pozostałej treści inskrypcji Rambaldi'ego, Sydney staje się obiektem badań rządowych. Nie mogąc uciec przed FBI agentka zostaje poddawana przeróżnym tekstom. Jack i Vaughn znajdują sposób, by ją uwolnić, jednak wymaga to wyprowadzenia w pole wszystkich krajowych agencji wywiadowczych...
ODCINEK 18 - Człowiek w złotej masce (45:05)
Sydney wraca do USA po udowodnieniu władzom, że nie jest kobietą z przepowiedni Rambaldi'ego. Jej spokój jednak szybko zostaje zakłócony szokującymi informacji dotyczącymi jej matki. Okazuje się, że Alexander Khasinau, człowiek pociągający za sznurki Sarka i Cole'a, był ongiś przełożonym Laury w KGB.
ODCINEK 19 - Nie ufaj nikomu (44:44)
Wszystkie drogi prowadzą do Khasinau, a najlepszą z nich jest stąpanie po śladach płatnego zabójcy, któremu zlecono jego zabójstwo. Zamachowca ostatnio zauważono w Mackay, w Australii. Dixon i Sydney wyruszają na miejsce, gdzie dochodzi do śmiertelnej konfrontacji...
ODCINEK 20 - Rozwiązanie (44:12)
Plan, by wywabić Khasinau z kryjówki wchodzi w życie wraz z ujawnieniem nowego skarbu Rambaldi'ego. Kiedy na spotkanie z mężczyzną CIA wysyła Sydney, SD-6 postanawia wystawić przeciwko niej nieświadomego Dixona...
ODCINEK 21 - Rendezvous (45:07)
SD-6 udaje się przechwycić ampułkę z płynem wizjonera sprzed lat. Raniona Syd wraca do pracy, starając się nie ujawniać przed Dixonem doznanej kontuzji. Sark zostaje złapany. Świat Willa pogrąża się w totalnym chaosie, a jego życiu grozi niebezpieczeństwo, z którego tylko Sydney i ochrona CIA mogą go uratować. Dixon zaczyna kwestionować zasadność podejmowanych przez Bristow kroków.
ODCINEK 22 - Prawie 30 lat (45:00)
Przesłuchiwany i torturowany przez Sarka Will traci nadzieję na przeżycie. By ocalić przyjaciela, Syd namawia CIA do przeprowadzenia wymiany, w której kluczową rolę odegrają wynalazki Rambaldi'ego. W dramatycznym i pełnym napięcia finale, Dixon zarzuca Syd zdradę kraju, a ona sama zostaje złapana przez ludzi Khasinau...
EAN 5903570132827
Dział DVD
Data premiery 2008-06-09
Tytuł oryginalny Alias Season 1
Tytuł czeski Alias
Kraj wydania Polska
Kraj USA
Rok produkcji 1991, 2001
Reżyseria Daniel Attias, Brad Turner, Craig Zisk, Kevin Hooks, Karen Gaviola, Tucker Gates, Nelson McCormick, Frederick E.O. Toye, Tom Wright, Jamie Babbit, Perry Lang, Jennifer Garner, Thomas J. Wright, Alex Kurtzman, Greg Yaitanes, J.J. Abrams, Mikael Salomon, Guy Norman Bee, Marita Grabiak, Lawrence Trilling, Jack Bender, Davis Guggenheim, Ken Olin, Barnet Kellman, Jeffrey Bell, Harry Winer, Fred Toye, Donald E. Thorin Jr., Robert M. Williams Jr., Max Mayer, Jay Torres, Richard Coad, Maryann Brandon
Scenariusz J.J. Abrams, Alex Kurtzman, Roberto Orci, Drew Goddard, Jeff Pinkner, Jeff Melvoin, Alison Schapker, Jon Robin Baitz, Sam Humphrey, Monica Owusu-Breen, Josh Appelbaum, Jeffrey Bell, Steven Kane, Jesse Alexander, André Nemec, Daniel Arkin, Andi Bushell, Laurence Andries, J.R. Orci, Vanessa Taylor, Christopher Hollier, Monica Breen, AndrĂŠ Nemec, Debra J. Fisher, John Eisendrath, Breen Frazier, Erica Messer, Crystal Nix Hines, Sean Gerace, Sean Diviny, R.P. Gaborno, Luke McMullen
Kategoria wiekowa (MPAA) TV-14
Czas trwania 1034
Dodatki
 • bezpośredni dostęp do scen
 • Komentarz audio
 • Dziennik produkcyjny odcinka pilotażowego
 • Wyczyny kaskaderskie
 • 8 scen niewykorzystanych
 • Gagi
 • Reklamówki TV
 • Zapowiedź gry video
 • Zapowiedź Sezonu Drugiego
Sezon 1
Obraz 16:9, 1,78:1
Region DVD 2
Opakowanie BOX
Liczba nośników [6xDVD]
Wysokość (razem z opakowaniem) 22
Długość (razem z opakowaniem) 192
Szerokość (razem z opakowaniem) 136
Dźwięk
 • Dolby Digital 2.0 polski
 • Dolby Digital 5.1 angielski
 • Dolby Digital 2.0 czeski
 • Dolby Digital 2.0 rosyjski
Napisy
 • polskie
 • angielskie
 • greckie
 • tureckie
 • bułgarskie
 • chorwackie
 • czeskie
 • arabskie
 • słowackie
 • węgierskie
 • rumuńskie
 • hebrajskie
 • rosyjskie
 • portugalskie
 • serbskie