IMDB

DVD
Aladyn Trylogia: Aladyn / Aladyn 2 - Powrót Dżafara / Aladyn i król złodziei (Disney) [3DVD]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Animacja | Wydania kolekcjonerskie | Romantyczne | Dla dzieci | Fantasy | Przygodowe | Komedie
Powiązania Kącik kolekcjonera, Disney DVD i Blu-ray
Kraj wydania Polska
Reżyseria John Musker, Ron Clements, Tad Stones więcej
Obsada Frank Welker, Jeff Bennett, Jim Cummings więcej
Polska wersja
Dźwięk
Napisy
Opis Aladyn Poszybujcie na latającym dywanie na spotkanie pasjonującej przygody, pełnej magii i humoru. Aladyn to jeden z najbardziej widowiskowych filmów ze studia Walta Disneya, który wzbudził zachwyt tak krytyków, jak i widzów w każdym wieku ze wspaniałą nagrodzoną dwoma Oscarami muzyką. Film został odświeżony i poddany obróbce cyfrowej, by uzyskąć jak najwyższą jakość obrazu i dźwięku.W cudownym mieście Agrabahu, Aladyn - sprytny uliczny złodziejaszek i jego psotna małpka Abu walczą, by wyswobodzić piękną księżniczkę Dżasminę z rąk złego czarownika Dżafara. Całe życie Aladyna zmienia się za jednym potarciem magicznej lampy. Uwalnia z niej lubiącego wyśmienitą zabawę, zmieniającego kształty Dżina, który spełniając 3 wypowiedziane przez Aladyna życzenia, wysyła go w niesamowitą, pełną niespodzianek podróż.2-dyskowe wydanie specjalne otwiera drzwi do "całkowicie nowego świata" rozrywki, zawiera piosenkę usuniętą z filmu "Proud of Your Boy", gry, sekrety filmowe i wiele więcej - jest tam wszystko o czego mógłbyś sobie życzyć. Wszystkie dodatki w polskiej wersji językowej.
Aladyn i król złodziei Wasze trzecie i ostatnie życzenie spełniło się! Przed Wami ostatni rozdział trylogii Aladyn. Weźcie udział w jeszcze jednej wspaniałej, bajecznie kolorowej przygodzie razem z bohaterami klasycznej animacji Disneya. Wszyscy mieszkańcy Agrabahu biorą udział w królewskim ślubie stulecia! Lecz zanim Aladyn i Dżasmina zdążyli powiedzieć sakramentalne "tak", ceremonia została przerwana przez złego Kasima i jego bandę czterdziestu rozbójników. Kasim szuka cudownego skarbu - Złotej Ręki Midasa, której dotknięcie przemienia wszystko w drogocenny kruszec. Razem ze swoim wiernym przyjacielem Dżinem, Aladyn przeżywa moc pasjonujących, pełnych magii przygód i odnajduje swego dawno zaginionego ojca. Nowe piosenki, oszałamiająca animacja, nowi i starzy znajomi powodują, że Aladyn i król złodziei zachwyca swym niepowtarzalnym klimatem, humorem i niezwykle widowiskowymi zwrotami akcji.
Aladyn: powrót Dżafara Magiczna legenda Aladyna trwa. Powróćcie do Agrabahu, by przeżyć nowe fascynujące przygody razem z Aladynem, piękną Dżasminą, Dżinem, i cała resztą przyjaciół w drugiej części trylogii Aladyn: powrót Jafara. Historia rozpoczyna się w chwili, gdy zły Dżafar ucieka z lampy i jako potężny Dżin chce zemścić się na Aladynie. Poczynając od bitwy z nieuchwytnymi najeźdźcami, aż po zmagania z piekielnymi ogniami, Aladyn walczy, starając się uratować zagrożone królestwo raz na zawsze.
EAN 5907610740461
Dział DVD
Tytuł oryginalny Aladdin, Return of Jafar, Alladin and The Prince Of Thieves
Kraj wydania Polska
Kraj USA
Rok produkcji 1994, 1992, 1995, 1996
Reżyseria John Musker, Ron Clements, Tad Stones, Alan Zaslove, Toby Shelton
Scenariusz Terry Rossio, Chris Sanders, Ted Elliott, Burny Mattinson, Ron Clements, John Musker, Roger Allers, Francis Glebas, Brian Pimental, Kevin Lima, Patrick A. Ventura, Kevin Harkey, Darrell Rooney, Larry Leker, James Fujii, Kirk Hanson, Sue C. Nichols, Rebecca Rees, Daan Jippes, David S. Smith
Muzyka Alan Menken, Carl Johnson, David Friedman, Harvey Cohen
Oscary 2
Studio Walt Disney Home Video
Nominacje do Oscara 5
Kategoria wiekowa (MPAA) G
Czas trwania 78, 67, 88
Obraz 16:9, 1,66:1 anamorficzny, 1,78:1 anamorficzny
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [3xDVD]
Dźwięk
  • Dolby Digital 5.1 polski
  • Dolby Digital 2.0 polski
  • Dolby Digital 5.1 angielski
  • Dolby Digital 5.1 rosyjski
  • Dolby Digital 2.0 rosyjski
Napisy
  • polskie
  • angielskie
  • rosyjskie