IMDB

DVD
24 godziny sezon 6 [6DVD]

1699

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska999
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 1 dnia 21 godzin 16 minut,
a otrzymasz produkt już w wtorek!

Sprawdź warunki
Kategoria Seriale zagraniczne | Akcja | Sensacyjne | Dramaty | Kryminały | Thrillery
Powiązania Zestawy i Seriale w Okazyjnych Cenach, Kultowe seriale w promocyjnych cenach
Cykl Kultowe Seriale
Kraj wydania Polska
Reżyseria Brad Turner, James Whitmore Jr., Kevin Hooks więcej
Obsada Kiefer Sutherland, Glenn Morshower, Chris Mulkey więcej
Polska wersja
Dźwięk
Napisy
Opis Po 20 miesiącach spędzonych w chińskim więzieniu Jack Bauer wraca do domu. Nie jest mu jednak dane nacieszyć się wolnością. Jego życie staje się bowiem kartą przetargową w grze o uwolnienie Hamri Al-Assada, terrorysty rozprzestrzeniającego nową falę strachu w kraju. Fizycznie i mentalnie wykończony Bauer przystaje na warunki wymiany, lecz wkrótce odkrywa, że osoba zamieszana w jego wymianę, Abu Fayed jest rzeczywistym zagrożeniem narodowym, a mężczyzna, którego zarówno prezydent Palmer, jak i CTU próbują zabić jest jedynym człowiekiem potrafiącym im pomóc. Świadomy, że poświęcił własne życie na marne, Jack ucieka i na własną rękę próbuje przekonać władze USA o prawdziwej tożsamości terrorysty. Kiedy Abu Fayed rozpoczyna plan mający na celu globalne szerzenie przemocy, Jack walczy z największym wrogiem - czasem. Przygotuj się na sześciokrotnie większą dawkę emocji, akcji i zaskakujących momentów, które wypełniają aż 7 dysków szóstego sezonu 24 godzin!
DYSK 1
Godzina 6:00 - 7:00
Wykończony fizycznie i psychicznie, Jack godzi się na wymianę poświęcając własne życie w imię wyższego dobra. Kiedy jednak dowiaduje się, że to Fayed, nie Assad stoi za terrorystycznymi atakami postanawia uciec i ostrzec rząd USA przed nadchodzącym zagrożeniem.
Godzina 7:00 - 8:00
Kiedy prezydent Palmer i CTU odmawiają pomocy, Jack udaje się do jedynej osoby mogącej powstrzymać ataki, publicznego wroga numer jeden, Assada.
Godzina 8:00 - 9:00
Kiedy Fayed bezczelnie żąda od prezydenta Palmera uwolnienia setki więźniów osadzonych w zakładzie karnym w Kalifornii, Jack i Assad namierzają jednego z ludzi pracujących dla terrorysty
.
Godzina 9:00 - 10:00
Prezydent Palmer prosi Jacka by przejął akcję poszukiwawczą Fayeda i ukrytych przez niego pocisków atomowych. Jack zostaje zmuszony do podjęcia ciężkiej decyzji podczas bójki, do której dochodzi pomiędzy Curtisem a Assadem. Terroryści pokazują, że żarty się skończyły...
DYSK 2
Godzina 10:00 - 11:00
Wybuch nuklearny pierwszej z pięciu bomb w Południowej Kalifornii stawia wszystkie jednostki na nogi. Tymczasem Jack odkrywa niebezpieczne powiązanie pomiędzy ładunkami, swoim ojcem i rosyjskim generałem Dmitrim Gredenko.
Godzina 11:00 - 12:00
Tom Lennox, szef personelu prezydenta Palmera zmusza Keren Hayes do złożenia rezygnacji z piastującego a Jack wraz z bratem Graem'em próbuje rozwikłać zagadkę udziału ojca w spisku.
Godzina12:00 - 13:00
Jack przesłuchuje Graema i z zaskoczeniem odkrywa szerokie powiązania brata ze światkiem przestępczym. Tymczasem CTU otrzymuje wiadomość, że jedna z osób pracujących w agencji posłuży Fayedowi do uzbrojenia pocisków.
Godzina 13:00pm - 14:00
Kiedy prezydent palmer wyraża chęć spotania z Assadem, Biały Dom zaczyna krytkować jego działania . Jack natomiast wspólnie z ludzmi z CTU ścigają się z czasem i Fayedem w poszukiwaniach Morrisa.
DYSK 3
Godzina 14:00 - 15:00
Dowiedziawszy się o zamiarach synów, ojciec Jacka grozi żonie Graema, Marilyn. Tymczasem z każdą minutą Biały Dom coraz bardziej pogrąża się w pajęczynie konspiracji.
Godzina 15:00 - 16:00
Jack dowiaduje się od Marilyn, że jego ojciec groził zabiciem własnego wnuka, Josha. Na jaw wychodzi również prawda dotycząca śmierci Graema.
Godzina 16:00 - 17:00
Ślad zostawiony przez ojca prowadzi Jacka do byłego prezydenta, Charlesa Logana, z którym agent zawiązuje niełatwy sojusz. Wybuch w Białym Domu rani Palmera i zabija Assada.
Godzina 17:00 - 18:00
Kiedy vice prezydent Daniels przejmuje obowiązki w Owalnym Gabinecie, w nadziei na wytropienie generała Gradenko Jack i Logan wyruszają do rosyjskiego konsulatu.
DYSK 4
Godzina 18:00 - 19:00
Jack zostaje uwięziony w konsulacie a jedyną osobą, która może mu pomóc jest była żona prezydenta Logana. Kobieta kontaktuje się w przyjacielem sprzed lat, rosyjskim prezydentem Suvarovem
Godzina 19:00 - 20:00
Podczas akcji poszukiwawczej pozostałych ładunków nuklearnych CTU odkrywa przeciek we własnych szeregach. Jack odkrywa szokującą prawdę dotyczącą Audrey Raines.
Godzina 20:00 - 21:00
Karen Hayes i Sandra Palmer ryzykują wiele starając się wybudzić prezydenta ze śpiączki. Zdesperowane kobiety uważają, że tylko on może powstrzymać Danielsa przed użyciem broni nuklearnej wymierzonej w ojczyznę Fayeda.
Godzina 21:00 - 22:00
Jack wykorzystuje Gredenko by zlokalizować Fayeda. Prezydent Palmer przejmuje kontrolę w Białym Domu by ogłosić szokującą decyzję dotyczącą nuklearnych działań w okolicach Morza Śródziemnego.
DYSK 5
Godzina 22:00 - 23:00
Gra prezydenta opłaciła się. Teraz wystarczy przekonać Fayeda by wydał lokalizację głowic. Jack i Doyle jednak szybko zauważają, że terrorysta prędzej zginie, niż poda im bezcenne informacje.
Godzina 23:00 - 24:00
Po odnalezieniu pozostałych głowic prezydent Palmer nakłania swego zastępcę, Danielsa do złożenia rezygnacji. Jack tymczasem ponownie spotyka się z odmową CTU dotyczącą konkretnej misji ratunkowej.
Godzina 0:00 - 01:00
Kiedy Jack przygotowuje się do spotkania z Chińczykami, polityczna rozgrywka w Białym domu ujawnia nowe fakty, których konsekwencje spadają jak grom z jasnego nieba na siedzibę CTU.
Godzina 01:00 - 02:00
Jack zadziera z CTU gdy zarówno on, jak i jednostka usiłują wydostać jak najwięcej informacji od Audrey. Jeden telefon od Rosjan przekonuje vice prezydenta Danielsa o szpiegu działającym w szeregach Białego Domu.
DYSK 6
Godzina 02:00 - 03:00
Vice prezydent Daniels decyduje się wykorzystać kreta działającego w Białym Domu do własnych celów. CTU zamyka sprawę Chenga, nie mając pojęcia, że w tym samym momencie Cheng jest bliski wyrównania rachunków z CTU.
Godzina 03:00 - 04:00
Kiedy konflikt pomiędzy USA, Chinami i Rosją rośnie w siłę, Jack odkrywa prawdę dotyczącą tożsamości osoby odpowiedzialnej za ataki na CTU i bestialskie porwanie bratanka, Josha.
Godzina 04:00 - 05:00
Vice prezydent Daniels idzie na układ z ojcem Jacka, w którym kartą przetargową jest siostrzeniec Jacka, Josha. Bauer i Bill Buchanan walczą z czasem by powstrzymać wymianę.
CTU namierza ojca Jacka na platformie wiertniczej, jednakowoż zamiast wysłać oddział ratunkowy dla Josha, vice prezydent Daniels decyduje się zaatakować obiekt przy pomocy powietrznych sił zbrojnych.
UWAGA: OKŁADKA MOŻE ULEC ZMIANIE
EAN 5903570131608
Dział DVD
Data premiery 2007-11-27
Tytuł oryginalny 24 Season 6
Tytuł czeski 24 hodin
Cykl Kultowe Seriale
Kraj USA
Kraj wydania Polska
Rok produkcji 2005, 2006, 2007
Termin premiery kinowej 2003-09-07
Reżyseria Brad Turner, James Whitmore Jr., Kevin Hooks, Nelson McCormick, Ken Girotti, Bryan Spicer, Milan Cheylov, Jon Cassar, Dwight H. Little, Winrich Kolbe, Paul Shapiro, Stephen Hopkins, Frederick King Keller, Ian Toynton, Davis Guggenheim, Tim Iacofano, Rodney Charters, Michael Klick, Joseph A. Hodges
Scenariusz David Fury, Patrick Harbinson, Joel Surnow, Howard Gordon, Brannon Braga, Chip Johannessen, David Ehrman, Manny Coto, Peter M. Lenkov, Maurice Hurley, Juan Carlos Coto, Anne Cofell Saunders, Robert Cochran, Michael S. Chernuchin, Gil Grant, Andrea Newman, Remi Aubuchon, Adam Fierro, Evan Katz, Alex Gansa, Duppy Demetrius, Steven Long Mitchell, Craig W. Van Sickle, Stephen Kronish, Lawrence Hertzog, Virgil Williams, Sam Montgomery, Nicole Ranadive, Matt Michnovetz, Shauna McGarry, Michael Loceff, Elizabeth Cosin, Neil Cohen, Geoff Aull
Muzyka Sean Callery, John Frusciante
Studio 20th Century Fox
Kategoria wiekowa (MPAA) TV-14
Czas trwania 1080
Dodatki
 • bezpośredni dostęp do scen
 • komentarze audio
 • sceny usunięte
Sezon 6
Obraz 16:9, 1,78:1 anamorficzny
Region DVD 2
Opakowanie BOX
Liczba nośników [6xDVD]
Wysokość (razem z opakowaniem) 50
Szerokość (razem z opakowaniem) 140
Długość (razem z opakowaniem) 190
Dźwięk
 • Dolby Digital 5.1 angielski
 • Dolby Digital 5.1 hiszpański
Napisy
 • polskie
 • angielskie
 • hiszpańskie
 • szwedzkie
 • duńskie
 • norweskie
 • fińskie
 • tureckie
 • czeskie
 • greckie
 • węgierskie
 • islandzkie
 • portugalskie
 • hebrajskie