DVD
Zmierzch / Księżyc w Nowiu / Zaćmienie / Przed Świtem edycje limitowane Pakiet [10DVD]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Fantasy
Reżyseria Chris Weitz, Bill Condon, Catherine Hardwicke więcej
Obsada Michael Adamthwaite, Ty Olsson, Michael Sheen więcej
Polska wersja
Napisy
Dźwięk
Opis ZMIERZCH [2DVD]

Ekranizacja pierwszej części bestsellerowego cyklu powieści Stephenie Meyer ze wschodzącymi gwiazdami Hollywood w rolach głównych. Pełna pasji, zniewalająca opowieść o zakazanym, burzliwym i niebezpiecznym romansie młodej dziewczyny i nieśmiertelnego wampira.Bella Swan (Kristen Stewart) różni się od swoich koleżanek z liceum. Nie interesuje jej moda ani bujne życie towarzyskie. Kiedy sytuacja rodzinna zmusza ją do przeprowadzki w mgliste okolice Waszyngtonu, nie spodziewa się, że w jej życiu zajdzie jakaś zmiana. W nowej szkole poznaje jednak olśniewająco przystojnego, a jednocześnie tajemniczego i nieodgadnionego Edwarda Cullena (Robert Pattinson). Chłopak jest inteligentny, błyskotliwy i intrygujący, lecz trzyma dziewczynę na dystans. Jak się okaże, Edward ukrywa mroczny sekret... Dodatkowa płyta zawiera wiele godzin dodatków ( making of, zwiastuny, sylwetki aktorów i wiele innych) plus specjalny gadżet dla fanów Sagi.

ZMIERZCH - Księżyc w nowiu [2DVD]

Bella Swan (Kristen Stewart) i Edward Cullen (Robert Pattinson) tworzą bardzo szczęśliwą, choć niecodzienną parę. Ich romans trwa do dnia feralnych osiemnastych urodzin dziewczyny. Po tym wydarzeniu Cullenowie wyjeżdżają z miasta, zaś Edward porzuca ukochaną. Głęboko zraniona dziewczyna na długie miesiące popada w przygnębienie. Szczęśliwie przyjaciel Belli z dzieciństwa - Jacob (Taylor Lautner) - pomaga jej odzyskać psychiczną równowagę. Młodzi czują do siebie coraz większą sympatię. Jednak Jacob również skrywa mroczną tajemnicę...

ZMIERZCH - ZAĆMIENIE [2DVD]

Edward (Robert Pattinson) zgadza się zamienić swoją ukochaną Bellę (Kristen Stewart) w wampira - pod warunkiem jednak, że wezmą ślub. Ten pomysł nie podoba się zazdrosnemu o dziewczynę Jacobowi (Taylor Lautner). Młody wilkołak oferuje Belli coś, czego Edward nigdy nie będzie w stanie jej zapewnić - normalne życie bez konieczności picia krwi i ukrywania swojej tożsamości przed światem. Tymczasem do mieszkańców miasteczka dochodzą niepokojące wieści o zniknięciach kolejnych osób. Cullenowie wkrótce odkrywają, że nie są jedynymi wampirami zamieszkującymi okolice stanu Waszyngton. Sytuacja staje się na tyle poważna, że rodzina wampirów i plemię wilkołaków będzie musiało załagodzić spór i nauczyć się współpracować, aby oddalić zbliżające się niebezpieczeństwo.

ZMIERZCH 4 - PRZED ŚWITEM vol 1 [2DVD]

Pierwsza część finału najpopularniejszej sagi na świecie! Epicka opowieść o miłości nie z tego świata!

Po pięknym ślubie i hucznym weselu, Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają na miesiąc miodowy do Rio de Janeiro. W tym gorącym mieście karnawału, młodzi mogą wreszcie w pełni cieszyć się sobą i oddawać namiętności. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży. Pełne dramatyzmu narodziny dziecka rozpoczynają łańcuch nieodwracalnych zdarzeń - Edward decyduje się podarować Belli nieśmiertelność. Pojawienie się nowego członka w rodzinie budzie niepokój Volturi -- przywódców świata wampirów. Czy Edwardowi uda się ocalić to co kocha najbardziej?

ZMIERZCH 4 - PRZED ŚWITEM 2 [2DVD]

Bella i Edward są wreszcie naprawdę szczęśliwi. Ona należy już w pełni do świata swego ukochanego. Jest istotą nieśmiertelną, obdarzoną niezwykłą mocą. On ma przy sobie dwie ukochane kobiety - żonę i córeczkę Renesmee. Wydaje się, że nic już nie może zmącić ich szczęścia. A jednak rodzina Cullenów staje w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Gniew Volturi jeszcze nigdy nie był tak wielki. Edward zwołuje wampiry z różnych zakątków świata, aby przeciwstawić się nieuniknionemu atakowi. Dojdzie do walki, która raz na zawsze rozstrzygnie los nieśmiertelnych mieszkańców Forks i podda próbie miłość, która przecież miała trwać wiecznie.
EAN 4009900452381
Dział DVD
Rok produkcji 2011, 2012, 2008, 2009, 2010
Reżyseria Chris Weitz, Bill Condon, Catherine Hardwicke, David Slade
Dodatki bezpośredni dostęp do scen, ZMIERZCH, MATERIAŁY DODATKOWE (łącznie ok. 150 min.) teledysk Paramore "Decode" teledysk Muse "Supermassive Black Hole" teledysk Linkin Park "Leave Out All The Rest" pełne wersje scen usunięte sceny "Początek przygody. Podróż z książki na ekran" fenomen "Comic-Con" kampania kinowa rozmowa ze Stephenie Meyer muzyka - serce "Zmierzchu" rola Belli rola Edwarda pocałunek wampira teledysk "Kołysanka dla Belli" (remix) koncert Edwarda, ZMIERZCH - KSIĘŻYC W NOWIU, 200 minut materiałów dodatkowych. Między innymi : wataha wilkołaków, usunięte sceny , muzyka, teledyski, rozszerzone sceny, wywiady, i wiele wiele innych., ZMIERZCH - ZAĆMIENIE, Jak powstało "Zaćmienie" (6-częściowy film dokumentalny), wprowadzenie Davida Slade'a, preprodukcja: organizowanie planu, w sercu Zaćmienia, mroczna strona Zaćmienia, światło, kamera, akcja, postprodukcja: postęp technologii, Wycięte sceny, Rozszerzone sceny, Teledysk Muse "Neutron Star Collision", Teledysk Metric "Eclipse (All Yours)", Galeria zdjęć, dwustronny plakat "Zaćmienie", karty z fotosami z filmu, ZMIERZCH - PRZED ŚWITEM 1, Bezpośredni dostęp do scen, Miłość, śmierć, narodziny: jak powstawał film "Saga Zmierzch: Przed Świtem. Część 1" - przeznaczenie Jacoba - film ze ślubu Belli i Edwarda - skok do... Edwarda - skok do... Jacoba TELEDYSKI: Bruno Mars "It Will Rain" - Christina Perri "A Thousand Years" - Iron and Wine "Flightless Bird, American Mouth" - The Belle Brigade "I Didn't Mean It", ZMIERZCH - PRZED ŚWITEM 2, Bezpośredni dostęp do scen, zapowiedzi , Na zawsze, jak powstawał film, dwa filmy jednocześnie, skok do....Edwarda, skok do ...Jacoba, teledysk Green Day
Obraz 16:9
Region DVD 2
Liczba nośników [10xDVD]
Napisy
  • polskie
Dźwięk
  • Dolby Digital 5.1 polski
  • Dolby Digital 5.1 angielski