KSIĄŻKA
Wieża z klocków - Katarzyna Kotowska [KSIĄŻKA]

2599

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Paczka w RUCHu799
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 6 godzin 9 minut,
a otrzymasz produkt już jutro !

Sprawdź warunki
Kategoria Pedagogika ogólna
Autor Katarzyna Kotowska
Ilość stron 126
Okładka twarda
Opis "Z radością i wdzięcznością przeczytałem książkę Katarzyny Kotowskiej. To jedna z tych ostatnio coraz rzadszych publikacji, które przywracają i podtrzymują wiarę, nadzieję i miłość. Czyta się ją jak najlepszy romans. I nie ma w tym nic dziwnego, bo w istocie jest to książka o wielkiej i trudnej miłości.
W kilku znakomicie uchwyconych i opisanych epizodach autorka zawiera poruszającą historię wielowymiarowego, skomplikowanego procesu, który doprowadza do miłosnego spotkania dwóch serc i dusz - a właściwie trzech serc i dusz, jeśli policzyć mądrego i wspierającego męża autorki, dyskretnie poruszającego się na drugim planie.
Niemniej spotkaniem najważniejszym jest spotkanie dwuletniego chłopca z sierocińca i dojrzałej kobiety, którą los pokierował w jego stronę, nie pozwalając jej na urodzenie własnego dziecka. Wieża z klocków jest żywym i poruszającym świadectwem tego, jak trudne, adopcyjne rodzicielstwo wsparte odwagą, mądrością i wrażliwością zastępczych rodziców staje się prawdziwym i bezcennym rodzicielstwem duchowym."
Wojciech Eichelberger
EAN 9788372784025
Dział KSIĄŻKA
ISBN 978-83-7278-402-5
Autor Katarzyna Kotowska
Rok wydania 2010
Wydawca Media Rodzina
Ilość stron 126
Okładka twarda
Liczba nośników [1xKSIĄŻKA]
Szerokość (razem z opakowaniem) 135
Długość (razem z opakowaniem) 200
Wysokość (razem z opakowaniem) 15