IMDB

DVD
W imię... [DVD]

1849

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Paczka w RUCHu799
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 16 godzin 6 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze !

Sprawdź warunki
Kategoria Thrillery | Dramaty (polskie)
Powiązania Filmy polskie na DVD i Blu-ray
Reżyseria Malgorzata Szumowska
Obsada Lukasz Simlat, Andrzej Chyra, Olgierd Lukaszewicz więcej
Polska wersja
Napisy
Dźwięk
Opis Nowy, wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych festiwalach, film MAŁGOŚKI SZUMOWSKIEJ, autorki głośnych "33 scen z życia" i "Sponsoringu". Jego światowa premiera miała miejsce na festiwalu w Berlinie, gdzie jako jeden z nielicznych polskich filmów w historii, prezentowany był w Konkursie i nominowany do Złotego Niedźwiedzia. Podczas 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni film i producenci filmu zostali uhonorowani SREBRNYMI LWAMI. Nagrody otrzymali także: Małgośka Szumowska za reżyserię oraz Andrzej Chyra za główną rolę męską. Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla trudnej młodzieży. Szybko przekonuje do siebie ludzi energią, charyzmą i otwartością. Przyjaźń z miejscowym outsiderem (w tej roli Mateusz Kościukiewicz) zmusi kapłana do zmierzenia się z własnymi problemami, przed którymi kiedyś uciekł w stan duchowny. Poruszająca opowieść o człowieku uwikłanym w intymny dramat., Nowy, wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych festiwalach, film MAŁGOŚKI SZUMOWSKIEJ, autorki głośnych "33 scen z życia" i "Sponsoringu". Jego światowa premiera miała miejsce na festiwalu w Berlinie, gdzie jako jeden z nielicznych polskich filmów w historii, prezentowany był w Konkursie i nominowany do Złotego Niedźwiedzia.
Podczas 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni film i producenci filmu zostali uhonorowani SREBRNYMI LWAMI. Nagrody otrzymali także: Małgośka Szumowska za reżyserię oraz Andrzej Chyra za główną rolę męską.
Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla trudnej młodzieży. Szybko przekonuje do siebie ludzi energią, charyzmą i otwartością. Przyjaźń z miejscowym outsiderem (w tej roli Mateusz Kościukiewicz) zmusi kapłana do zmierzenia się z własnymi problemami, przed którymi kiedyś uciekł w stan duchowny.
Poruszająca opowieść o człowieku uwikłanym w intymny dramat.
EAN 5906190323248
Dział DVD
Data premiery 2014-02-24
Tytuł oryginalny W imie...
Kraj Polska
Termin premiery kinowej 2013-09-20
Rok produkcji 2013
Reżyseria Malgorzata Szumowska
Scenariusz Malgorzata Szumowska, Michal Englert, Szczepan Twardoch, Kinga Krzeminska
Muzyka Pawel Mykietyn, Adam Walicki
Czas trwania 96
Dodatki bezpośredni dostęp do scen, zwiastun filmu, wywiady
Obraz 16:9
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]
Wymiary 16:9 (2.40:1)
Napisy
  • angielskie
Dźwięk
  • Dolby Digital 5.1 polski