KSIĄŻKA
Very Easy Karty Do Nauki Słów - Fiszki - [KSIĄŻKA]

799

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Paczka w RUCHu799
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 1 dnia 18 godzin 6 minut,
a otrzymasz produkt już w wtorek !

Sprawdź warunki
Kategoria Kursy
Autor Opracowanie zbiorowe
Okładka plastikowa
Ilość stron 30
Opis KARTY
Talia składa się z 30 kart wykonanych z wysokiej jakości twardego kartonu.
Wymiary karty: 88 mm x 58 mm.
NADRUK
Odpowiednio zadrukowana powierzchnia kart (z jednej strony na żółtym tle, z drugiej na szarym) pozwala na czytelne zapisywanie ich dowolnym rodzajem długopisu. Jedna karta pozwala na zapisanie pięciu słówek lub zwrotów.
PUDEŁKO
Bardzo ważnym elementem talii kart VERY EASY jest wytrzymałe i lekkie pudełko, w którym karty można bez kłopotu nosić ze sobą zawsze i wszędzie. Pudełko jest wykonane z elastycznego tworzywa.
ZAPISUJESZ
Twoje pierwsze pudełko z kartami VERY EASY to początek Twojego osobistego słowniczka i banku wiedzy. Kolejne karty zapisuj bezbłędnie, bo będziesz do nich wracać wiele razy.
Na żółtej stronie wpisuj obce słówka lub zwroty (kolor żółty sprzyja zapamiętywaniu), a na odwrocie polskie tłumaczenia.
W rogu karty wpisuj zawsze dowolny symbol np. A1. Litera A oznacza pierwsze pudełko (kolejne niech będą B, C, D itd.), a cyfra 1 oznacza pierwszą lekcję. Kart o symbolu A1 możesz zatem mieć kilka, ale zawsze wiesz, że tam są zapisane słówka z pierwszej lekcji. Kolejne lekcje oznacz jako A2 itd. Taki system ułatwia znakomicie powtórki materiału przed sprawdzianami. Oczywiście system symboli możesz opracować swój, ale warto to robić.
OBRACASZ
Obracając kartę można tłumaczyć słowa z języka obcego na polski lub odwrotnie. Można również sprawdzać pisownię obcych słówek, robiąc samodzielnie dyktanda. Wystarczy ułożyć wybrane karty z polskimi słowami, a w zeszycie kolejno zapisać ich obcojęzyczne odpowiedniki. Po obróceniu kart sprawdza się błędy.
PAMIĘTASZ
Rób często powtórki (obce słówka zapamiętujemy "na stałe" po około 130 powtórzeniach). Powtarzaj samodzielnie lub poproś o pomoc nawet osoby nie znające danego języka - wystarczy pokazać rozmówcy stronę z polskimi słowami, a patrząc na słówka z języka obcego zapisane na żółtej stronie recytować kolejno ich polskie odpowiedniki. Warto często wracać do wcześniejszych pudełek!
Jeśli Twoi bliscy lub przyjaciele dowiedzą się, że korzystasz z kart VERY EASY, będą Cię mogli przepytywać tak często jak zechcesz. Odwagi!
EAN 5908313037018
Dział KSIĄŻKA
Autor Opracowanie zbiorowe
Okładka plastikowa
Ilość stron 30
Liczba nośników [1xKSIĄŻKA]
Wymiary 88 x 58
Szerokość (razem z opakowaniem) 65
Długość (razem z opakowaniem) 100
Wysokość (razem z opakowaniem) 12