KOSMETYKI
Shills Black Mask Czarna maska na wągry

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Maseczki
Opis czarna maska na twarz

oczyszczająca typu peel-off
Eliminuje ona martwy naskórek i odświeża wygląd twojej skóry. SHILLS Black Mask jest to maska do usuwania trądziku na czole, nosie, brodzie. Usuwa zaskórniki . Maska głęboko oczyszcza, pozostawiając świeżą skórę i delikatną w dotyku. Jest łatwa do zastosowania na powierzchni skóry! Oczyszcza skórę, usuwa stare komórki, trądzik, dzięki czemu zapobiega zatykaniu się porów.Przyjemny delikatny zapach preparatu dodatkowo umila aplikację.
Maskę nakładamy na całą twarz omijając okolice oczu i ust, bądź tylko na czoło,nos,brodę. Nałożenie maseczki na brwi może spowodować po wyschnięciu wyrwanie ich.

Sposób użycia


1. Umyj twarz
2. Przykryj twarz mokrym, bardzo ciepłym ręcznikiem lub ciepłym gazikiem jeśli nakładasz maseczkę tylko na określone miejsce na ok 3-5 minut w celu rozszerzenia porów.
3. Osusz twarz a następnie równomiernie rozprowadź maskę w wybranym obszarze. Bezwzględnie omijaj okolice oczu oraz brwi!
4. Czekaj do całkowitego wyschnięcia ok 15-25 minut.
5. Następnie delikatnie odklej i zdejmij.
6. Ewentualne pozostałości maski delikatnie usuń przy pomocy mokrej chusteczki.Składniki produktu:
alkohol poliwinylowy, aktywny węgiel z bambusa, glicerol, ekstrakt z owsa, ekstrakt z grejpfruta, ekstrakt z rozmarynu i nagietka, glukonian cynku, lecytyna, witamina A,C, Propionian arachidylu, octan witaminy E, guma ksantanowa, limon, linalol, geraniol, woda.
EAN 2120571117636
Dział KOSMETYKI
Tytuł oryginalny SHILLS Purifying Blackhead Removing Peel-off Mask, Charcoal Facial Deep Cleanser, Acne Face Mask (Single)
Dla kogo? unisex
Marka Shills
Pojemność 50
Liczba nośników [1xKOSMETYKI]
Długość (razem z opakowaniem) 125
Wysokość (razem z opakowaniem) 30
Szerokość (razem z opakowaniem) 55