IMDB

DVD
Rycerze z Szanghaju [DVD]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Przygodowe | Komedie
Reżyseria David Dobkin
Obsada Jackie Chan, Ray Donn, Owen Wilson więcej
Polska wersja
Napisy
Dźwięk
Opis W "Kowboju z Szanghaju" Chon Wang (Jackie Chan) i Roy O’Bannon (Owen Wilson) podbili Dziki Zachód. Teraz wracają, by wywrócić do góry nogami dystyngowany wiktoriański Londyn. Kiedy chiński buntownik zabija ojca Wanga i ucieka do Anglii, przyjaciele podążają jego tropem. Przy okazji odkrywają międzynarodowy spisek, którego celem jest wymordowanie angielskiej rodziny panującej z królową Wiktorią na czele.

Wang ma pełne ręce roboty. Nie tylko usiłuje pomścić ojca, ale także próbuje utrzymać niepoprawnego podrywacza Roya z dala od swojej pięknej siostry. A wrogowie nie śpią... Przebiegły arystokrata, lord Rathbone, któremu marzy się korona, nie cofnie się przed niczym, by powstrzymać Wanga i Roya.
"Rycerze z Szanghaju" to znakomite kino przygodowe dla całej rodziny, z dużą porcją humoru i z zapierającymi dech scenami kaskaderskimi. Jackie Chan toczy walki na dryfującej barce, na zatłoczonym bazarze, wśród obrotowych szklanych drzwi i wewnątrz słynnego londyńskiego Big Bena.
EAN 5900058100064
Dział DVD
Tytuł oryginalny Shanghai Knights
Kraj USA
Termin premiery kinowej 2003-07-18
Rok produkcji 2003
Reżyseria David Dobkin
Scenariusz Alfred Gough, Miles Millar
Muzyka Randy Edelman
Studio Paramount
Kategoria wiekowa (MPAA) PG-13
Czas trwania 114
Dodatki choreografia walk, zwiastun, bezpośredni dostęp do scen , sceny niewykorzystane, wyczyny kaskaderskie, propozycje filmowe
Obraz 2,35:1
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]
Napisy
  • polskie
Dźwięk
  • Dolby Digital 5.1 angielski