„Listy do M. 3” - powrót w wielkim stylu

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, którzy zdążyli zdobyć już sobie nasze serca.

Przekonajcie się sami!

❝ Przypomnijmy: „Listy do M 2”! Kontynuacja najpopularniejszej kinowej komedii ostatnich 25 lat zanotowała najlepsze otwarcie polskiego filmu w historii. Wyprodukowaną przez TVN komedię - jeszcze bardziej romantyczną - w zaledwie trzy dni obejrzało łącznie 586,610 widzów. A wliczając pokazy przedpremierowe – blisko 655 000 widzów. Z takim wynikiem „Listy do M. 2” zadebiutowały jako nr 1. polskiego box office'u, bijąc również świetny rezultat otwarcia pierwszej części „Listów do M.” (367,447 widzów). Jakie będzie otwarcie trzeciej części? Zobaczymy ale już teraz można zaobserwować ogromne zainteresowanie filmem. ❞


plakat-listy

Plakat pochodzi z Elle.pl

O filmie „Listy do M. 3”

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, którzy zdążyli zdobyć już sobie nasze serca. Listy do M. 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. Trzecia część Listów do M zaskoczy fanów nie tylko tym, że pokaże Tomasza Karolaka w nieco odmiennej roli. Do obsady aktorskiej dołączyli m.in Zbigniew Zamachowski, Magdalena Różczka, Iza Kuna czy Danuta Stenka. Producenci filmu już kilka miesięcy temu rozpoczęli promocję „Listów do M. 3”. Zaczęło się od kampanii reklamowej, której przyświeca hasło „#zbliżamysię”. Dziś już wiadomo, że w obsadzie „Listów do M. 3” znajdzie się plejada gwiazd. Film "Listy do M. 3" powstał na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego.

Przejdź do sklepu
konecki

Fot. imdb.com

Tomasz Konecki

Absolwent Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Studia skończył w 1987 r. Był wolnym słuchaczem filozofii na UW a latach 1985-87, skończył studia doktoranckie w PAN. W drugiej połowie lat 90-tych zrealizował kilkadziesiąt form dokumentalnych dla TVP1. Prowadził w tejże stacji program "Swojskie klimaty", przez 2 lata (1996-1998) realizował program filmowy "Bez przebaczenia" dla publicznej "Jedynki" (1996-98). Wyprodukował kilka teledysków dla polskich zespołów rock'owych.

Zanim został reżyserem przeżył niejedną ciężką sytuację, które wpłyneły na jego późniejszą twórczość.

Przejdź do sklepu

Najlepsze filmy Tomasza Koneckiego

Idealny facet dla mojej dziewczyny (2009)

DVD

Lejdis (2008)

Testosteron (2007)

Ciało (2003)

DVD

Listy do M. (2011)

Listy do M. 2 (2015)

Pół serio (2001)

DVD

Testosteron / Ciało [2DVD]

DVD

Zwiastuny filmu „Listy do M. 3”

Aktorzy

Zdjęcia pochodzą z IMBD.com

Materiały wideo

Porady Miłosne Agnieszki Dygant w centrum handlowym!

Zobacz jak Św. Mikołaj zaczepiał przechodniów w centrum handlowym!

Agnieszka Dygant:
Kulisy pracy na planie filmu

Aktorzy "Listów do M" 3 mają propozycję nie do odrzucenia!

Kulisy sesji zdjęciowej do plakatu LISTÓW DO M. 3

Jak zmienili sie aktorzy z filmu Listy do M po 6 latach

❝ Tego nie wiedziałeś o filmie "Listy do M."! Okazuje się, że polska produkcja, która okazała się świątecznym hitem skrywa pewnie tajemnice. Pamiętacie scenę, w której Maciej Zakościelny gra na trąbce? Okazuje się, że aktor nauczył się na niej grać specjalnie na potrzeby filmu! Reżyserem jest Mitja Okorn, prywatnie partner Weroniki Książkiewicz. Co jeszcze? Po 9 latach przerwy na planie znowu spotykają się Maciej Zakościelny i Julka Wróblewska. Wcześniej grali razem w kultowej komedii "Tylko mnie kochaj". ❞
Tomasz Konecki

Muzyka filmowa

TABB & Sound'N"Grace - Someone
(Oficjalny teledysk do filmu LISTY DO M. 2)

Tabb & Sound’N’Grace - Na Pewno
(Listy do M2, wersja polska)

Ania Karwan - What The World Needs Now
(Listy do M)

Listy do M. 3

CD

Listy do M. 2

CD

Listy do M.

CD