BEAUTIFUL TRAUMA

Amerykańska wokalistka Pink powraca po kilkuletniej przerwie z nowym albumem!
Czy długo wyczekiwany krążek “Beautiful Trauma” okaże się kolejnym sukcesem artystki?

P!nk, Pink logo

Eska.pl: ❝ Poprzednim ujawnionym z płyty singlem był What About Us, który już można uznać za jeden z największych hitów w karierze P!NK – w ciągu 7 tygodni utwór osiągnął ponad 100 milionów odtworzeń w serwisach streamingowych i dotarł na szczyt listy iTunes w 26 krajach, także w Polsce, jest również jednym z najpopularniejszych utworów w polskich radiach. ❞

Wideo

What About Us
Pierwszy z singli promujących najnowszą płytę Pink. Tekst utworu został napisany przez piosenkarkę we współpracy z Steve Mac i Johnny McDaid.

Beautiful Trauma
Tytułowy singiel z płyty wynagradza długie oczekiwanie na najnowsze piosenki artystki. Słuchając piosenek promujących album fani na pewno nie będą czuli się zawiedzeni.

Pink, Alecia Beth Moore
P!nk, Alecia Beth Moore

P!nk (Alecia Beth Moore)

amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, sporadycznie aktorka. Rozgłos zdobyła na początku stycznia 2000 roku. Tworzy muzykę z gatunku pop-rock, choć w początkach działalności muzycznej jej utwory wpisywały się w nurt muzyki R&B. Zaczynając swoją karierę muzyczną, wzorowała się na jednej ze swoich idolek, Madonnie. Na całym świecie sprzedała ponad 110 milionów płyt (w tym 40 milionów albumów i 70 milionów singli). "Beautiful Trauma" to kolejna płyta w dorobku niezwykle uzdolnionej wokalistki. Na wszystkich swoich krążkach artystka prezentuje przeboje, które są hitami sezonu- pomimo, że minęło siedemnaście lat od jej debiutu, a gwiazda ma prawie 40 lat. Pink jest w znakomitej formie, której niejedna rówieśniczka może jej pozazdrościć!

Muzyka.onet.pl: ❝ Z dala od wszelkich skandali, epatowania swoją prywatnością i ślepego naśladowania modnych trendów, Pink nagrała świetną, dojrzałą i mądrą płytę. Fani artystki dorośli na pewno razem z nią – dlatego ci, którzy kiedyś wymykali się z domu rodziców na licealne imprezy przy "Get The Party Started", teraz odnajdą swe małżeńskie i rodzicielskie rozterki w "Whatever You Want" czy "Wild Hearts Can’t Be Broken". Co najważniejsze - mimo tego dorosłego tonu, większość materiału z "Beautiful Trama" to nowoczesny, przebojowy pop, niesiony przez świetne melodie. ❞

Płyty

2x Płyta winylowa

P!nk Beautiful Trauma płyta 2xWinyl

Dostawa w 24h

138,98

Płyta CD

P!nk Beautiful Trauma płyta cd

Dostawa w 24h

37,95

Muzyka

1. Beautiful Trauma
2. Revenge
3. Whatever You Want
4. What About Us
5. But We Lost It
6. Barbies
7. Where We Go
8. For Now
9. Secrets
10. Better Life
11. I Am Here
12. Wild Hearts Can't Be Broken
13. You Get My Love

Płyty CD

Płyty Winylowe

P!nk

Oceń sam słuchając najpopularniejszych utworów z poprzednich albumów.

P!NK - Try

P!NK - Tru Love

P!NK - Just Like Fire

P!NK - Are We All We Are