Ewa Chodakowska

Autorskie programy treningowe Ewy Chodakowskiej Jeśli zawalczysz, wygrasz! Tu nie ma odstępstw od reguły! Ewa Chodakowska, znana trenerka fitness, wykorzystując znane i proste w wykonaniu ćwiczenia, stworzyła szereg programów treningowych rewelacyjnie wpływających na ciało i umysł.

Ewa Chodakowska

Fitness odkryła podczas pobytu w Grecji, gdzie poznała Lefterisa Kavoukisa, trenera personalnego, absolwenta Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu w Atenach.

Po powrocie do Polski prowadziła bloki propagujące fitness w programach śniadaniowych: Pytanie na śniadanie (TVP2) oraz w Dzień Dobry TVN. Dziennikarze programu "Uwaga!" w TVN uznali ją za "Polską królową fitnesu". Gazeta Wyborcza umieściła ją w 2015 r. w rankingu 50 najbardziej wpływowych Polek, na miejscu 3. w kategorii "Show Bussines, Styl Życia, Sport". Wydała osiemnaście DVD z programami treningowymi. Ma na swoim koncie rekord Guinnessa w największym otwartym treningu fitness i cykliczne warsztaty fitness "Be Active Tour". Prowadziła program telewizyjny „Be Active. Ewa Chodakowska” w stacji Kuchnia+. Od 2015 roku jest redaktorką naczelną miesięcznika Be Active. Dietetyka & Fitness.

Ewa Chodakowska

Fot. Marcin Klaban / Studio MMP

❝ Zestaw ćwiczeń Skalpel opiera się na powtórzeniach tych samych ćwiczeń w seriach. Zestaw zawiera spokojną, rozciągającą rozgrzewkę, która trwa około 5 minut. Potem przechodzimy do pracy na nogi oraz przy okazji pracujemy delikatnie na ręce. ❞


Najbardziej popularne

Target - 2DVD

Ewa Chodakowska Target
  • Zobacz wszystkie wersje
Zobacz więcej

Skalpel - DVD

Ewa Chodakowska Skalpel
  • Zobacz wszystkie wersje
Zobacz więcej

Przepis + DVD

Przepis na Sukces Ewy Chodakowskiej + Trening na płaski brzuch - Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis
  • Zobacz wszystkie wersje
Zobacz więcej

Najciekawsze informacje o zawartości płyt

  • Tu nie ma odstępstw od reguły! Ewa Chodakowska, znana trenerka fitness, wykorzystując znane i proste w wykonaniu ćwiczenia, stworzyła szereg programów treningowych rewelacyjnie wpływających na ciało i umysł.

  • Bezinwazyjny "Skalpel" to jeden z najskuteczniejszych sposobów na utrzymanie dobrej kondycji i wymarzonej sylwetki. Wymodelujesz, wysmuklisz, uelastycznisz i wzmocnisz swoje mięśnie, nie rozbudowując ich przy tym nadmiernie.

  • Program Turbo Wyzwanie to intesywna kombinacja ćwiczeń kardio i siłowych, które spalają maksymalną ilość kalorii w trakcie trwania treningu i jeszcze długo po jego zakończeniu.To efektywny program w walce z celulitem!

  • Secret to program dla wszystkich,bez względu na poziom sprawności fizycznej. Oparty jest na spokojnych, łagodnych i płynnych ruchach. Zapewni Ci silne, długie i elastyczne mięśnie. Pomoże również zachować zdrowy i silny kręgosłup!

  • Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej to jej recepta na zdrowy styl życia gwarantująca spektakularne efekty w postaci doskonałego samopoczucia i idealnej sylwetki. Sukces ten opiera się w równym stopniu na aktywności fizycznej jak i prawidłowym odżywianiu.

  • Killer - program treningowy, którego pełna nazwa brzmi Spalanie i Modelowanie, to najskuteczniejszy ze sposobów Ewy Chodakowskiej na zrzucenie zbędnych kilogramów. W ciągu 40 minut intensywnych ćwiczeń można spalić nawet 600 kilokalorii.

Filmy promocyjne Ewy Chodakowskiej

❝ Turbo Spalanie to jeden z najpopularniejszych zestawów treningowych Ewy Chodakowskiej. Nastawiony jest na jak najszybsze zgubienie zbędnych kilogramów, a pierwsze efekty daje już po miesiącu regularnych ćwiczeń.❞

Złóż zamówienie na zestawy DVD i Książek