IMDB

VCD
Nadchodzi Polly [VCD]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Komedie
Powiązania ROMANTYCZNIE
Reżyseria John Hamburg
Obsada Alec Baldwin, Ben Stiller, Caroline Aaron więcej
Polska wersja
Napisy
Dźwięk
Opis Reuben Feffer (BEN STILLER) dzięki całkowitemu unikaniu ryzyka prowadzi ustabilizowane życie i karierę zawodową. Rzeczoznawca firmy ubezpieczeniowej, Reuben jest ekspertem w minimalizowaniu niebezpieczeństwa — nie ma ryzyka, nie ma straty.

Dla Polly Prince (JENNIFER ANISTON) życie to gra. Czerpie radość z tego, co przyniesie jej kolejny dzień. Ciągle widzi przed sobą nowe możliwości – nowa praca, nowe mieszkanie w kolejnym mieście. Jeśli coś jej nie odpowiada, korzysta z kolejnej szansy.

Kiedy więc los sprawia, że Reuben i Polly znajdą się na tym samym przyjęciu, porzucony (w ekstremalny sposób) Reuben decyduje się skorzystać z okazji. Randa z Polly może pomóc mu przywrócić ład w jego życiu – jest atrakcyjna, świeża i zabawna – a przede wszystkim znają się ze szkoły, kiedy to oboje byli dziecięcymi delegatami ONZ. Czy ktoś może się aż tak bardzo zmienić?

Cóż, Polly prawdopodobnie nie miała w szkole tatuaży. Ani skłonności do pikantnego jedzenia, tańczenia salsy i kolekcjonowania pamiątek bo byłych chłopakach… takich jak prawie ślepa fretka, którą przywiozła z Włoch. Skłonność Reubena do dokładnego planowania wszystkiego w życiu też nie ujawniała się w szkole w tak drastyczny sposób.

Okazuje się, jednak, że nawet kiedy żyjemy w najbezpieczniejszy z możliwych sposób, zawsze istnieje szansa na nieprzewidziane okoliczności w postaci ciężkostrawnego jedzenia, przerażających opowieści dla dzieci, czy niepełnosprawnych zwierząt domowych. Życie jest ryzykowne, miłość też… Czy mając u boku Polly, ktokolwiek mógłby oczekiwać czegoś innego ?
EAN 5900058206445
Dział VCD
Tytuł oryginalny Along Came Polly
Kraj USA
Rok produkcji 2004
Termin premiery kinowej 2004-03-05
Reżyseria John Hamburg
Scenariusz John Hamburg
Muzyka Theodore Shapiro
Studio Universal Pictures
Kategoria wiekowa (MPAA) PG-13
Czas trwania 90
Dodatki bezpośredni dostęp do scen, zaskakujące otwarcie, komentarz reżysera Johna Hamburga, Rodolfo wyrusza do Hollywood, usunięte sceny, niewykorzystane ujęcia, filmowanie
Obraz 4:3, 1,33:1
Napisy
  • polskie
  • angielskie
Dźwięk
  • Dolby Digital 5.1 polski
  • Dolby Digital 5.1 angielski