ELEKTRONIKA
Motorola Moto-G31 - 3mk szkło hybrydowe

2499

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska749
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 3 godzin 17 minut,
a otrzymasz produkt już jutro!

Sprawdź warunki
Kategoria Folie i szkła ochronne
Opis

Antymikrobowe szkło hybrydowe

Zabija 99% bakterii, wirusów, grzybów i pleśni

Nie kruszy się i nie pęka

Odporne na stłuczenia

FlexibleGlass? to specjalistyczne połączenie najlepszych cech szkła i folii. Elastyczna, wielowarstwowa struktura szkła hybrydowego wzmacnia ekran o 250%. Co ważne, na skutek upadku czy uderzenia szkło nie pęka i nie kruszy się. Z FlexibleGlass? możesz więc korzystać bez obaw o skaleczenie dłoni drobnymi odłamkami szkła.

Antymikrobowe

Szkło hybrydowe FlexibleGlass? to drugi, po folii SilverProtection+, produkt 3mk Protection wyposażony w powłokę antymikrobową. Oparta na nanocząsteczkach srebra warstwa eliminuje 99% potencjalnie niebezpiecznych bakterii, wirusów, grzybów i pleśni. Działa bez przerwy, nie ściera się i jest w 100% bezpieczna dla człowieka.

Idealnie dopasowane

Niepękające szkło hybrydowe FlexibleGlass? projektowane jest z niezwykłą precyzją. Do naszych projektantów trafia kilka urządzeń danego modelu. Dzięki temu projekt uwzględnia nie tylko rozmiar ochrony, ale także wycięcia na głośniki, czujniki, kamery. Szkło zabezpiecza wyświetlacz od krawędzi do krawędzi, a przy tym pozostaje kompatybilne ze wszystkimi etui od 3mk Protection.

Chroni przed zarysowaniami

Każdy kontakt z blatem stołu, kluczami, monetami w kieszeni, zawartością plecaka czy torebki, zostawia pamiątkę na wyświetlaczu Twojego smartfona. Nawet jeśli zarysowań nie widzisz od razu, mogą one z czasem osłabiać wytrzymałość ekranu i pogarszać jego klarowność. FlexibleGlass? wyposażyliśmy w powłokę ceramiczną, przez co zapewnia odporność na zarysowania na poziomie 7H.

Łatwe do zamontowania

FlexibleGlass? wyposażyliśmy w zestaw przydatnych akcesoriów, które sprawiają, że montaż przebiegnie naprawdę bezproblemowo. Udoskonalona substancja klejąca Inviscid-Sil? i umożliwiające wielokrotną modyfikację ułożenia szkła naklejki pozycjonujące Fit-In? wybaczają wiele błędów nawet naprawdę początkującym. Przygotowaliśmy też dla Ciebie wyjątkowo precyzyjną instrukcję, w której prowadzimy Cię krok po kroku.

Specyfikacja

EAN 5903108455008
Dział ELEKTRONIKA
Producent (folie) 3MK
Rodzaj szkło hybrydowe
Liczba nośników [1xFOLIA/SZKŁO OCHRONNE]
Szerokość (razem z opakowaniem) 110
Długość (razem z opakowaniem) 200
Wysokość (razem z opakowaniem) 5
Model telefonu Moto-G31
Marka telefonu Motorola