KSIĄŻKA
Moc przebaczenia [KSIĄŻKA]

1490

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Paczka w RUCHu799
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 23 godzin 55 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze !

Sprawdź warunki
Kategoria Chrześcijaństwo - poradniki
Autor John Arnott
Ilość stron 70
Okładka miękka
Opis Doświadczenie przebaczenia przynosi prawdziwą wolność !
Moc przebaczenia to praktyczne studium o istocie przebaczenia oraz o znaczeniu myśli i wypowiadanych słów, oparte na prawdach biblijnych. Dobre myśli i słowa przyniosą przełom w naszym życiu, a przebaczenie jest kluczem do doświadczenia pełni wewnętrznego uleczenia.

W naszym życiu spotykamy wiele osób, które nas krzywdzą. Są to najczęściej ludzie bliscy, znaczący, po których wiele się spodziewamy. A kiedy czujemy się skrzywdzeni, wpadamy w wir złych myśli i oskarżeń na ich temat.

Zrozumienie i doświadczenie przebaczenia przynosi przełom w życiu, prowadzi do pełnego wewnętrznego uleczenia i uwolnienia.

Negatywne myśli i słowa, a także rodzące się z nich postawy, mogą nas powstrzymywać od wyjścia z miłością do innych ludzi. One blokują nas na doświadczanie radości i poczucia szczęścia w życiu. One także mogą być przyczyną powtarzających się negatywnych doświadczeń i problemów.

Pragnieniem autora jest, aby każdy czytelnik, który sięgnie po tę książeczkę, rozważył kwestię przebaczenia, aby mógł całkowicie przebaczyć i przyjąć przebaczenie, tak żeby jego życie stało się bardziej owocne i szczęśliwe w każdej dziedzinie.
EAN 9788360124659
Dział KSIĄŻKA
ISBN 978-83-60124-65-9
Autor John Arnott
Ilość stron 70
Okładka miękka
Liczba nośników [1xKSIĄŻKA]
Wymiary 135 x 195 mm
Długość (razem z opakowaniem) 195
Szerokość (razem z opakowaniem) 135
Wysokość (razem z opakowaniem) 5