IMDB

DVD
Mama Tina (Ludzie Boga) (booklet) [DVD]

1999

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska749
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 1 dnia 8 godzin 47 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze!

Sprawdź warunki
Kategoria Biograficzne | Dokumentalne | Dramaty
Seria Ludzie Boga
Reżyseria Stephen Bradley
Obsada Liam Cunningham, David Swift, Patricia Winker więcej
Polska wersja
Napisy
Dźwięk
Opis Biografia niezwykłej kobiety, Chistiny Noble, która poświęciła swoje życie, by nieść pomoc wietnamskim sierotom. W roli głównej wyróżniona za tę kreację nagrodą IFTA irlandzka aktorka Deirdre O'Kane.

Urodzona w Dublinie Christina Noble (Deirdre O'Kane) od najmłodszych lat doświadczała kolejnych krzywd od losu. Lawina nieszczęść, jaka na nią spadła - przymieranie głodem, pobyt w sierocińcu, gwałt i odebranie siłą dziecka, nie złamała jej, lecz dodała sił. Wiedziona powracającym przez lata snem o wietnamskich dzieciach uciekających przed wojennym napalmem, postanowiła wyruszyć do Azji, by tam odkryć swoje przeznaczenie.

Autentyczna historia Christiny Noble, irlandzkiej dziewczyny, która urodziła się po wojnie w slumsach Dublinu a po wielu latach postanowiła ratować dzieci ulicy w Wietnamie jest z kilku powodów bardzo ważna. Nie jest to tylko opowieść o wzruszających, burzliwych losach Irlandki i grupie biednych wietnamskich dzieci. To opowieść o Bui Doi - anonimowym z pozoru pyle świata, istniejącym nie tylko w Dublinie po wojnie i nie tylko w Wietnamie lat dziewięćdziesiątych - to apel o godność ludzi żyjących dziś w katastrofalnych warunkach, bezimiennych, porywanych, wykorzystywanych, umierających z głodu pod większością długości i szerokości geograficznych. Jest to opowieść o tym, że ów "pył" ma twarz i swoją historię"...
EAN 9788365405234
Dział DVD
Tytuł oryginalny Noble
Seria Ludzie Boga
Kraj Wielka Brytania, Wietnam
Rok produkcji 2014
Reżyseria Stephen Bradley
Scenariusz Stephen Bradley
Muzyka Ben Foster, Giles Martin
Czas trwania 100
Dodatki bezpośredni dostęp do scen, menu interaktywne
Region DVD 2
Opakowanie booklet
Liczba nośników [1xDVD]
Napisy
  • polskie
Dźwięk
  • Dolby Digital 5.1 polski
  • Dolby Digital 5.1 angielski