IMDB

DVD
Księga Ksiąg Sezon 3 odcinki 10-13 [DVD]

3499

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska999
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 18 godzin 34 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze!

Sprawdź warunki
Kategoria Dla dzieci | Animacja | Przygodowe
Kraj wydania Polska
Reżyseria Tony Bancroft, Tom Bancroft, Robert Kirbyson więcej
Obsada Brian Drummond, Tabitha St. Germain, Jan Rabson więcej
Polska wersja
Dźwięk
Opis 3 sezon bestsellerowego serialu animowanego dla dzieci wyprodukowane przez TV CBN!

Dołącz do przygody z Krzysiem, Olą i Gizmo, w jaką zabierze ich Księga Ksiąg. Zbierz swoją rodzinę i znajomych, i przygotuj się na tą ekscytującą podróż! Ola, Krzyś i Gizmo przenoszą się w czasie i poznają pełne przygód historie Biblijne. Dzieci uczą się prawd Biblijnych oraz moralnych, do jakich główni bohaterowie dochodzą w trakcie trwania każdej z podróży. Serial, który w TVP i TVP ABC oglądało już kilkanaście milionów widzów!

Księga Ksiąg to połączenie zabawy i nauki w jednym - każdy odcinek zawiera książeczkę z pytaniami dla dzieci

Sezon 3 zawiera 13 odcinków, zawartych na 4 płytach DVD - dostępne osobno, jak i w całości w formie BOX-u!
Każdy odcinek trwa ok. 27 minut

DVD 3 - odcinki 10 - 13:

10. Łazarz
Ola przekonała nieśmiałą koleżankę, aby pojechała na szkolną wycieczkę. Jednak przyjeżdża za późno i obie spóźniają się na autobus. Czy spóźnienie może zamienić się w błogosławieństwo?
Przeniesiemy się do starożytnego Izraela, gdzie Jezus właśnie dowiaduje się, że Jego przyjaciel Łazarz jest bardzo chory. Ale zamiast się pospieszyć, by go uzdrowić - zwleka. A kiedy wreszcie przychodzi, okazuje się, że Łazarz umarł. Bądź świadkiem wielkiego cudu Jezusa, wskrzeszenia Łazarza do życia! Dzieci odkrywają, że Boży czas jest zawsze doskonały.

11. Król Salomon
Krzyś jest odpowiedzialny za dużą wystawę, podczas której zniknął najważniejszy wynalazek jego taty.
Księga Ksiąg zabiera Krzysia, Olę i Gizmo na spotkanie z królem Salomonem. Będziesz świadkiem sytuacji pełnej napięcia, kiedy król stojąc przed ogromnym dylematem, w zaskakujący sposób odkrywa prawdę. Nasi bohaterowie poznają, że prawdziwa mądrość pochodzi od Boga.

12. Daniel i sen Nabuchodonozora
Ola jest zestresowana, ponieważ ma zbyt wiele obowiązków. W jaki sposób zdecydować, które z nich są najważniejsze?
Przygotuj się na przygodę w starożytnym Babilonie. Poznasz króla Nabuchodonozora, który nakazuje swoim mędrcom, aby opowiedzieli mu jego sen - w przeciwnym razie zginą. Zobacz, jak prorok Daniel poznaje tajemniczy sen i jego znaczenie. Nasi bohaterowie dowiadują się, gdzie szukać mądrości, której sami nigdy nie mogliby posiąść.

13. Miłosierny Samarytanin
Ola jest tak głodna, że nie chce podzielić się pizzą z dziećmi z sąsiedztwa, ale czy na pewno?
Krzyś Ola i Gizmo pragną usłyszeć, jak Jezus opowiada historię pobitego i okradzionego podróżnika. Kto uratuje tego umierającego człowieka - przechodzący obok przywódca religijny, czy może nielubiany przez miejscowych cudzoziemiec? Zobacz, jak ważna jest troska o innych i odkryj, że każdy człowiek jest naszym bliźnim..
EAN 5903856992718
Dział DVD
Tytuł oryginalny Superbook Season 3 e10-13
Kraj USA
Kraj wydania Polska
Rok produkcji 2011
Reżyseria Tony Bancroft, Tom Bancroft, Robert Kirbyson, Bryant Paul Richardson, Jerry Yu Ching, Bryant P. Richardson, Robert O. Corley, Craig Grasso
Scenariusz Len Uhley, Steve Granat, Mark Edward Edens, Cydne Clark, Sindy McKay, Sean Roche, Cory Edwards, Michael Merton, Tim Hodge, David Baldwin, Sandra Smith, Mark Steele, Sean Gaffney, Cheryl McKay, Lindy Lindstrom, Richard Helsby, David Evan Cunningham, Steve Schaefer, Joette Blackman, Collieth Clark, Wendy O'Rourke, Erin Zimmerman, Nate Ehram, David Erhman, Cynde Clark, Mark Edens, Brian Cochran, David Ehram, Gregory Flick, Bryant P. Richardson
Kategoria wiekowa (MPAA) G
Dodatki bezpośredni dostęp do scen, menu interaktywne
Sezon 3
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski