DVD
Kino Rosyjskie: Admirał / Car [BOX] [2DVD]

19999

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska749
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 6 godzin 43 minut,
a otrzymasz produkt już jutro!

Sprawdź warunki
Kategoria Wydania kolekcjonerskie
Reżyseria Pavel Lungin, Andrey Kravchuk
Obsada Barbara Brylska, Richard Bohringer, Robert Dawson więcej
Polska wersja
Napisy
Dźwięk
Opis Dwa nakręcone z wielkim rozmachem widowiska historyczne. Car - historia Iwana Groźnego. Admirał - opowieść o admirale floty czarnomorskiej w czasie rewolucji bolszewickiej.
Admirał
"Admirał" przedstawia historię ostatnich czterech lat życia jednego z najwyższych dowódców carskiej armii admirała Aleksandra Kołczaka, który aż do swojego uwięzienia, walczył o przywrócenie prawowitej carskiej władzy. Po ogłoszeniu Rządu Tymczasowego i abdykacji Mikołaja II Kołczak nie przyjął propozycji bolszewików, aby poprowadzić armię czerwoną. Uformował oddziały tzw. białej armii i rozpoczął wojnę z rewolucją.
Car
Mega produkcja filmowa zrealizowana z wielkim rozmachem i dbałością o szczegóły kostiumów i scenografii. XVI-wieczna, pogrążona w chaosie Rosja. Iwan Groźny, jest dogłębnie przekonany, iż posiada dar interpretacji boskich znaków oraz, że widzi zbliżający się dzień Sądu Ostatecznego. Wprowadza rządy absolutne, bezlitośnie niszcząc każdego ze swoich oponentów. Gdy kraj ogarnia terror, Filip- zwierzchnik Klasztoru Sołowieckiego, naukowiec a jednocześnie bliski przyjaciel Iwana, postanawia sprzeciwić się i położyć kres jego bezwzględnej tyranii...
EAN 5906190320704
Dział DVD
Rok produkcji 2009, 2008
Reżyseria Pavel Lungin, Andrey Kravchuk
Dodatki bezpośredni dostęp do scen
Obraz 16:9, 2,35:1 anamorficzny
Region DVD 2
Opakowanie BOX
Liczba nośników [2xDVD]
Napisy
  • polskie
Dźwięk
  • Dolby Digital 5.1 polski
  • Dolby Digital 5.1 rosyjski