IMDB

BLU-RAY 4K
Jurassic Park 3 (steelbook) (Park jurajski 3) [Blu-Ray 4K]+[Blu-Ray]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Thrillery | Dramaty | Science Fiction | Przygodowe | Sensacyjne
Kraj wydania Wielka Brytania
Reżyseria Joe Johnston
Obsada Sam Neill, William H. Macy, Alessandro Nivola więcej
Polska wersja
Opis Reżyser Joe Johnston przedstawia "Jurassic Park III", zapierającą dech trzecią część będącą kontynuacją dwóch przebojów Stevena Spielberga "Jurassic Park" i "Zaginiony Świat".

Pragnąc zdobyć fundusze na kontynuowanie badań potwierdzających teorię o inteligencji Velociraptorów, sławny paleontolog Dr Alan Grant (Sam Neil) godzi się na wziąć udział w wyprawie na Isla Sorna, zorganizowanej przez małżeństwo Kirbych (William H. Macy i Tea Leoni).

To co miało być beztroską wycieczką, zwykłym kaprysem bogaczy, szybko przeradza się w prawdziwy koszmar. Isla Sorna jest bowiem pozostałością po ośrodku korporacji InGen należącej do ekscentrycznego milionera Hammonda, gdzie dokonywano eksperymentów genetycznych przywracających do życia wymarłe miliony lat temu dinozaury. Gdy okazuje się, że prawdziwym celem wyprawy jest odnalezienie zaginionego na wyspie, 14-letniego syna Kirbych - Erica (Trevor Morgan) - Grant musi przywołać całą swoją wiedzę, spryt i odwagę aby ujść cało i uratować niewinnych ludzi przed krwiożerczymi bestiami.
EAN 5053083151362
Dział BLU-RAY 4K
Tytuł oryginalny Jurassic Park III
Tytuł czeski Jurský park 3
Kraj USA
Kraj wydania Wielka Brytania
Rok produkcji 2001
Reżyseria Joe Johnston
Scenariusz Michael Crichton, Jim Taylor, Alexander Payne, Peter Buchman
Muzyka Don Davis
Region Blu-Ray A, B, C
Liczba nośników [1xBLU-RAY], [1xBLU-RAY 4K]