GRA
Hellraid [GRA XBOX360]

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Bijatyki
Polska wersja
Opis Hellraid to zręcznościowa siekanka fantasy, w której akcja ukazana jest z perspektywy pierwszej osoby. Grę wyprodukowało polskie studio deweloperskie Techland.
Akcja gry toczy się w mrocznym uniwersum fantasy, stojącym na skraju zagłady z powodu inwazji siły ciemności. Opowieść zaczyna się gdy pewien mag przywołując demony mające wzmocnić armię Króla Północy popełnia błąd, w wyniku którego sprowadzone monstra obracają się przeciwko swojemu panu. Co gorsza, bestie same zaczynają otwierać kolejne portale, sprowadzając do świata swoich pobratymców. Uratować krainę może tylko czterech bohaterów, którzy za pomocą miecza i magii postanawiają rozprawić się z złem. Autorzy postawili na bardzo poważne klimaty. Nie znajdziemy więc tutaj żadnych jednorożców czy wróżek.
Zabawę rozpoczynamy od wyboru jednej z czterech dostępnych klas - Wojownika, Maga, Paladyna lub Łotrzyka. Gra pozwala na samotną zabawę, ale nastawiona jest przede wszystkim na kooperację do czterech graczy jednocześnie. Sercem gry jest rozbudowany system walki. Do naszej dyspozycji oddano szereg różnorodnych technik ofensywnych i obronnych oraz zaklęć bojowych, a same starcia są szybkie i bardzo brutalne. W trakcie przygód musimy pojedynkować się z masą różnorodnych potworów, a od czasu do czasu czeka nas również spotkanie z olbrzymimi bossami. Bohaterowie mogą korzystać z umiejętności przeznaczonych zarówno do masowej eksterminacji wrogów, jak i wspomagania pozostałych towarzyszy.
Rozgrywkę wzbogacają elementy RPG. Za sukcesy nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia, które umożliwiają awansowanie na kolejne poziomy doświadczenia oraz odblokowywanie umiejętności uszeregowanych w specjalnych drzewkach rozwoju. Każda klasa posiada trzy takie drzewka, w ramach których dostępne są zarówno zdolności pasywne, jak i aktywne.
EAN
Dział GRA
Producent gry Techland
Wydawca Techland
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]
Platforma X360